2020

Son Dakika 2020 Kurban Bayramı Tur Fırsatları

Özel tur seçenekleriyle Kurban Bayramı tatilini çok eğlenceli ve heyecan verici aktivitelerle tamamlayabilirsiniz. Tatilsa’da gösterilen Kurban Bayramı tur fırsatlarını değerlendirerek çok ekonomik ve faydalı tatil fırsatları elde edebilirsiniz; İsterseniz doğa turuna veya gastronomi'ye gidebilirsiniz.

Kurban Bayramı turları size önemli seyahat yerlerini keşfetme ve dünyanın hemen hemen her noktasında lüks konaklama olanaklarının keyfini çıkarma fırsatı verir. İstanbul, Ankara ve İzmir'den gelen turlara ek olarak, diğer şehirlerden kalkan turlar da bulunmaktadır. Karadeniz'e kıyısı olan ve doğanın ve barışın entegre olduğu yerler olarak kabul edilen Şile - Ağva turları, Bolu - Abant, Eskişehir - Odunpazarı, Bursa gibi onlarca farklı şehrin tatil olanaklarından yararlanma fırsatı sunuyor. , İznik, Edirne, Antalya ve İzmir.
 

2020 Kurban Bayramı Kültür Turları

Kurban Bayramı kültürel turları, tarihi anıtları ve kültürel hazinelerin beşiği olan Anadolu topraklarının önemli antik kentlerini ziyaret etme fırsatı verir. Tarih ve sanat meraklıları, Türkiye'nin en ünlü müzelerini ve anıtsal eserlerini uzman rehber eşliğinde tanıyabilir. Ayrıca, bu ünlü binaların detaylı özellikleri ve hikayeleri Kurban Bayramı kültür turları aracılığıyla öğrenilir. Kültür Turları, tarihi eserlerin yanı sıra doğal güzelliklerin görülmesini sağlar.

 

Mağara otellerinde konaklama imkanı sunan Kapadokya bölgesi, Roma ve Bizans dönemlerine tarihlenen tarihi eserleriyle Kurban Bayramı tatillerinde yüzbinlerce misafir ağırlıyor. Renkli sıcak hava balonları ile gökyüzüne güzellik katan Kapadokya, ziyaretçilerini yeraltı şehirleri, kaya oymalı kiliseler ve dünyanın başka hiçbir yerinde bulunmayan diğer birçok özellikle hayran bırakıyor. Kapadokya'da sıralanan kiliselerde, Antik Çağ'da inşa edilmiş kiliselerin mimari özellikleri de görülebilir.

 

Akdeniz-Ege Turları: 

Türkiye, Akdeniz ve Ege kıyılarında bulunan en önemli tarihi eserler ve antik kenttir; Knidos, Sardes, Bergama, Efes, Milet, Bergama, Didyma, Leodikya, Hierapolis gibi önemli antik kentlere ziyaretler sağlar.

Butik Turlar: 

Butik turlar kapsamında Edirne, İğneada, İznik, Trilye, İzmir - Alaçatı gibi bölgelerin tüm ziyaret noktalarına ulaşım sağlanmaktadır. Mimar Sinan'ın şaheserinden Edirne Selimiye Camii'nden Bursa'ya ve Osmanlı Devletinin başkenti olan İznik'e kadar onlarca tarihi eser keşfedilebilir. Özellikle çini eserleri ile tarih tutkunlarını büyüleyen şehirlerden biri olan Bursa'da düzenlenen turlarla; Bursa Ulu Camii ve Bursa Yeşil Camii gibi önemli binalar tüm dünyada ziyaret edilebilir.

Lavanta Tarlaları Turları: 

Harika kokuları ile büyülenmiş lavantaların kokusunu solumak ve uzaktan mor bir denize benzemek için son derece popüler bir yer olan lavanta tarlaları, Isparta'daki Keçiboylu köyünde yer alıyor. Güzelliği ile efsanevi olan köy, lavanta tarlaları nedeniyle son yıllarda en çok ziyaret edilen iller arasında yer alıyor.

Copyright © 2018 Tatilsa.com.tr bir Mediasa Şirketler Grubu ürünüdür.