2022

  4
 • VİZESİZ ve KESİN HAREKETLİ BUDVA 3 Gece 4 Gün
  Yurtdışı Turlar
  2, 9, 16, 23, 30 Haziran, 14, 21, 28 Temmuz, 4, 11, 18, 25 Ağustos, 1, 8, 15, 22, 29 Eylül, 6, 13, 20, 27 Ekim 2022
  3 , 4 , 5

  349.00EUR

  ( )
  5
  3
  4

  349.00 EUR

  ( )
 • VİZESİZ ve KESİN HAREKETLİ BUDVA Air Montenegro ile 4 gece 5 Gün
  Yurtdışı Turlar
  5, 12, 19, 26 Haziran, 3, 17, 24, 31 Temmuz, 7, 14, 21, 28 Ağustos, 4, 11, 18, 25 Eylül, 2, 9, 16, 23, 30 Ekim 2022
  4 , 5 , 5

  399.00EUR

  ( )
  5
  4
  5

  399.00 EUR

  ( )
 • Budva Turu Extra Turlar Dahil
  Yurtdışı Turlar
  3 Gece 4 Gün
  3 , 4 , 5

  479.00EUR

  ( )
  5
  3
  4

  479.00 EUR

  ( )
 • VİZESİZ ve KESİN HAREKETLİ BUDVA Air Montenegro ile 4 gece 5 Gün
  Yurtdışı Turlar
  21 Mayıs-25 Mayıs, 29 Mayıs-2 Haziran 2022
  4 , 5 , 5

  499.00EUR

  ( )
  5
  4
  5

  499.00 EUR

  ( )
 

Vizesiz Karadağ Turu 

Avrupa’nın en küçük ülkelerinden olan Karadağ, başkent Podgorica ve Budva kentleriyle son yıllarda turizmin Balkanlar’daki merkezlerinden biri olarak kabul edilmeye başlamıştır. Karadağ turu, T.C. vatandaşları tarafından vizesiz olarak gerçekleştirilebildiği için, gerek deniz ya da kayak tatilleri, gerekse balayı gibi özel seyahatler için Karadağ, son yılların en çok tercih edilen seçeneklerinden biri haline gelmiştir. Vizesiz gidilebilecek bir ülke olması sebebiyle son yıllarda oldukça revaçta olan Karadağ’a tatilinizi ister yazın ister kışın gerçekleştirin... Karadağ turu rotalarında yer alan, hem doğal güzellikleriyle kendine hayran bırakan Karadağ kasabaları, hem de yazları upuzun plajları ve kışları ise kayak tesisleri ile görülmeye değer! 

Orta Çağ’dan bu yana oldukça köklü bir geçmişe sahip olan ve bu tarihsel dokuyu korumayı başaran Karadağ şehirlerinde, gezilmesi ve görülmesi gereken pek çok tarihi yer mevcut ve bu nedenle Karadağ turu kültür turizmi ile ilgilenenler için harika bir alternatif! Karadağ’ın turkuaz renkli denizleri ve altın rengi kumsalları ise yaz tatili için farklı bir rota arayanlar için tercih sebebi. Aynı zamanda diğer Avrupa ülkelerine kıyasla daha ekonomik bir seyahat yapma fırsatı sunan Karadağ turları ile hem güvenli hem de konforlu bir seyahat gerçekleştirebilirsiniz! 

Karadağ Tatili 

Yaz kış keyifle tatil yapma imkânı sunan, her mevsim turist çekmeyi başaran Karadağ, gezginlerin Balkanlar’daki en uğrak noktalarından biri! Vize işlemleri ile vakit kaybına sebep olmayan ve nispeten çoğu bütçeye uygun fırsatlar sunarak geniş bir turist kitlesine hitap eden Karadağ turları ile harika bir tatil geçirmek mümkün! Ülkenin Avrupai havası ve tarihi dokusuyla gezginlere adeta Avrupa turunda gibi hissettirirken, yazları ise bir Akdeniz adasındaki kadar güzel plajlarda keyfi yapma imkânı sunar. Tüm bunların yanı sıra, Karadağ aynı zamanda kayak turizmi açısından önemli merkezlerden biri olarak kabul edilir. Tatilsa'nın sunmuş olduğu planlı ve konforlu tatil güvencesi ile gerek şehir rotaları içeren Budva turu, gerekse Karadağ kayak turu seçeneklerine mutlaka göz atın! 

Karadağ Budva Turu Rotası  

Ülkenin başkent Podgorica’dan sonra en önemli kenti ve turist merkezi olarak kabul edilen Budva, popülerliği ile her yıl ciddi anlamda turist çekmektedir. Işıl ışıl sahilleri, rengarenk gece hayatı ile Balkanlar’ın en ünlü tatil merkezlerinden biri olan Budva’nın eski şehir, bir başka deyişle “Old Town” bölgesi Stari Grad ve liman bölgesi Porto Montenegro kentin en hareketli bölgesidir. Stari Grad'da bulunan hem tarihi yapılar, hem de birbirinden güzel restoran, kafe ve eğlence mekanları gezilmeye ve görülmeye değer! Budva turunun vazgeçilmez duraklarından biri ise Kotor şehridir. Doğası ve tarihi mirası ile ünlenen Kotor, Budva’nın hareketliliğinden sonra durup dinlenmek ve bozulmamış tarihi dokunun içinde huzur bulmak için ideal. Karadağ turunun önemli sayılan diğer noktaları ise Kotor Körfezi’ndeki küçük adaları ile ünlü barok kasaba Perast ve kış turizminin merkezi, Bjelasica ve Sinjajevina dağlarıyla çevrili dağ kasabası Kolasin.  

Karadağ Turu Fırsatları Tatilsa’da!

 Eğer vizesiz bir seyahatin keyfini çıkarmak istiyorsanız Balkanlar'ın tercih edilebilecek en güzel ülkelerinden biri olan Karadağ'ı Tatilsa ayrıcalığıyla değerlendirebilirsiniz. Deniziyle, doğasıyla, tarihiyle sizi etkileyecek bir seyahat için Tatilsa’nın Karadağ turu fırsatlarına göz atmayı unutmayın! 

 

Tatilsa Danışmanı Online
Bize Whatsapp'dan Yazın