Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında bilgilendirme
.

  0

   Maç Turları Fırsatları

   En heyecanlı Futbol Maçları’ndan, Basketbol Maçlarına kadar tüm maç turları ve maç biletleri TatilSA’da. El Clasico, İngiltere Premier Ligi, UEFA Avrupa Ligi, Avrupa Kupası, Euroleague ve daha fazlası için maç turlarımızı mutlaka inceleyin.

   Futbol Maç Turları

   Liverpool, Juventus ve Inter Milan, Avrupa Ligi maçında önde gelen takımlardan, Barselona ve Real Madrid'deki futbolculardan oluşan bir araya El Casico maç turları da TatilSA’da!

   Basketbol Maç Turları
   Futbol organizasyonlarının yanı sıra, EuroBasket, Eurocup, NBA All Star ve Euroleague dünyasının öfkeli basketbol dünyasının yanı sıra, tüm maç turlarımıza TatilSA ile farklara şahit olabilirsiniz! Profesyonel oyuncuların potu erittiği basketbol dünyasına giriş biletinizi alıyorsunuz, harika gösterilere tanıklık edebiliyor ve nefes kesici basketbol rüyasını deneyimleyebiliyorsunuz.

   Başarının el değiştirip spor hayranları ile buluştuğu dünyanın en prestijli tenis, basketbol ve futbol turnuvaları sizi heyecanlandırıyor. Topun ağla buluştuğu, üç işaretçinin zorluğu ve güçlü raketler gibi canlı karşılaşmaların canlı destekçisi olmaktan sadece bir adım ötede! Taksitli satın alma seçenekleriyle maç turlarımızı 12 taksite varan avantajlarla alabilir, bu eşsiz deneyimi bizimle yaşayabilirsiniz.

   Konser Biletleri 

   En güncel Konser Biletleri TatilSA’da. Hem konser bileti, hem de tur paketi hepsi bir arada. TatilSA sizler için; konser etkinlikleri ve konser biletini tur paketi haline getirmektedir. Hem ulaşım, hem konser bileti, hem konaklama, hem de transferler içinde dünyanın tek konser turu’nu organize etmekteyiz. 2020 Tarkan konseri için sizleri konser turlarımıza bekliyoruz. Sevgililer günü tatilinde, sevgililer gününe özel Tarkan Konseri! Monte Carlo’da gerçekleşecek Tarkan Konseri’ne Nice’de konaklama dahil. Bu konser turumuzda Yıldızlar salonunda gala yemeği verilecektir.  Mega Star Tarkan Konseri sadece TatilSA’da. Ucuz konser biletleri için tatilsa.com.tr’yi ziyaret edin!