Yılbaşı Özel Odessa Turu

Odessa  3 Gece 4 Gün *** Limitsiz içeçekli Yılbaşı Gala Gecesi İmkanı!

Ara


1.Gün: Istanbul – Odessa ( Yeni Yılınız Kutlu Olsun! )

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde buluşma. Check-in işlemlerinin ardından Onur Air Havayolları’nın 8Q288 Sefer sayılı tarifeli seferi ile 10.55’de Odessa’ya hareket. 12.25’te varışımızı takiben Odessa  şehir turu.Karadeniz’in en önemli şehirlerinden Odessa bir zamanlar Tatarlar’ın ve Osmanlılar’ın en kilit konumdaki Hacıbey Kalesi’nin bulunduğu yerde Ruslar, 1700’lerin sonlarında Odessa kentini kurmuşlar ve bu kent, 1800’lü yıllarda, St. Petersburg ve Moskova’dan sonra, Rusya’nın üçüncü büyük kenti haline gelmişti. Günümüzde Karadeniz’in İbiza’sı olarak adlandırılan ve Ukrayna’nın üçüncü büyük kenti olan Odessa, Ruslar’dan kalan tarihi binaları ve şehir yapısı, yemyeşil sokakları, geniş parkları ve sahil şeridiyle, sadece Karadeniz’in değil, Doğu Avrupa’nın da en güzel şehirlerinden biridir. Bu turda, Odessa Opera Binası, Çariçe 2. Katerina Anıtı, dünyaca ünlü Potemkin Merdivenleri’nin yanısıra, eşsiz mimari örneklerini göreceğiz. Turumuzun ardından, otelimize yerleşiyoruz. Dileyen misafirlerimizle akşam vaktini Odessa’nın en eğlenceli, kentin araç trafiğine kapalı, cıvıl cıvıl sokaklarında renkli bir akşamın tadını çıkartabilecekleri, ekstra düzenlenecek Showlu Yılbaşı Gala Gecesini  turumuza katılabilirler(sınırsız lokal içecek imkanı) (125 Eur). Daha sonra dinlenmek ve konaklamak üzere otelimize döneceğiz. Geceleme otelimizde.           

2.Gün: Odessa

Kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Katakomplar turuna katılabilirler (50 Euro). Bu turumuzda sizi, şehrin geniş alanına uzanan bir yeraltı labirenti olan Katakompları gezmeye davet ediyoruz. 200 yıl önce inşa edilmiş olan bu yeraltı tünelinin toplam uzunluğu yaklaşık olarak 3500 kilometredir. Bu tüneller, Odessa’nın İkinci Dünya Savaşı’nda Nazi Almanyası’nın işgaline uğradığı üç yıl boyunca, yerel direnişçiler (partizanlar) tarafından kullanılmış ve direnişçiler, bu süre boyunca yaşamlarını, bu yeraltı labirentlerinde geçirmişlerdir. Turumuzda, o dönemin orjinal eşyalarını görerek, yeraltı labirentlerinde üç yıl yaşayan insanların direnişi ve yaşantısına tanıklık edeceğiz. Bu keyifli turumuzun ardından serbest zaman. Geceleme otelimizde.

3.Gün: Odessa

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Degustasyonlu Shustov Konyak Fabrikası Turuna katılabilirler (25 Euro). 1899 Yılında Odessa’da satın aldığı Konyak Fabrikasını günümüze kadar getiren Nikolay Leonidovic ve ailesi Rusya’da Konyak ve Vodka kralı olarak bilinmektedir. Üretilen eşsiz konyakları tadabileceğimiz bu turda ayrıca konyak üretim tekniklerini, detaylarını ve üretim aşamalarını göreceğiz. Bu keyifli turumuzun ardından serbest zaman. Geceleme otelimizde.

4. Gün: Odessa – Istanbul

Kahvaltıdan sonra serbest zaman ve odaların boşaltılması. Daha sonra rehberimizin belirttiği saatte Odessa Havalimanı’na gitmek üzere yola çıkacağız Bagaj ve pasaport işlemlerini tamamladıktan sonra Onur Air Havayolları 8Q289 sefer sayılı uçuşla 13:25’de İstanbul’a hareket. 14:55’te varışımıza istinaden turumuzun sonu. Eve Hoşgeldiniz !

İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak
31.12.2020 / 03.01.2021
3* Oteller
349.00EUR
439.00EUR
349.00EUR

Onur Air Havayolları ile İST – ODS / ODS – İST parkurunda ekonomi sınıfı uçuşlar,
Havalimanı vergileri,
3 (üç) gece oda + kahvaltı konaklama / Odessa (3)
Odessa şehir tanıtım turları,
Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
Tüm şehirlerarası transferler
Otel vergileri
Türkçe rehberlik hizmetleri
 

Yurtdışı çıkış vergisi: 50 TL
Kişisel harcamalar ve programda belirtilen ekstra turlar
Şoför ve rehber bahşişleri (isteğe bağlıdır)
Showlu Yılbaşı Gala Gecesi (sınırsız lokal içecek imkanı) (125 Eur).
Showlu Yılbaşı Gala Yemeği tur esnasında bölgeden alınması halinde 125 Eur'dur.  Rezervasyon aşamasında veya tur hareket tarihinden 5 gün önce alınması halinde 105 Eur olarak fiyatlandırması geçerli olacaktır.

Önemli Not:  Gala Yemeği Organizasyonu için önceden rezervasyon yapılması gerektiğinden Gala Ücretinin rezervasyon girişi  esnasında veya turun hareketinden  5 gün önce misafirlerden alınması gerekmektedir. Tur esnasında ki alımlarda rezervayon garantisi verilememektedir. 
 

Copyright © 2018 Tatilsa.com.tr bir Mediasa Şirketler Grubu ürünüdür.