Yılbaşı Amsterdam Turu

3 gece 4 gün Türk Havayolları ile

Ara


1.GÜN 30 ARALIK 2019 İSTANBUL - AMSTERDAM

İstanbul Havalimanı (Yeni) Dış Hatlar Gidiş Terminali THY kontuarı önünde siz değerli konuklarımızla 06.00’da buluşma. Bilet, bagaj ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 1951 sayılı tarifeli seferi ile 08.50’de Amsterdam’a hareket. Yerel saat ile 10.40’ta varışın ardından özel otobüsümüz ile Amsterdam şehir turu için alandan hareket ediyoruz. Amsterdam şehir turumuzda turumuz da Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Ulusal Anıt, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı, Tarihi Merkez İstasyon ve meşhur Amsterdam su kanalları görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası serbest zaman, arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Amsterdam Kanalları tekne turu. Bu turumuzda meşhur Amsterdam kanalların tekne ile gezinti yapacağız ve Amsterdam şehrini başka bir açıdan görme ve resimle fırsatını yakalayacağız. Tur sonrası rehberinizin bilgilendireceği saatte otelimize transfer ve geceleme.

Ekstra Amsterdam Kanalları Tekne turu: 25 Euro (Kişi Başı) (Ulaşım, rehberlik dahildir)

2.GÜN 31 ARALIK 2019 AMSTERDAM

Sabah kahvaltısının ardından ekstra Marken & Volendam & Zaanse Schans turu. Bu turumuzda, özellikle eski bir balıkçı kasabası olan Volendam’ın liman bölgesinde geçirdiğiniz zamana doyamayacaksınız. Ünlü şarkıda da söylendiği gibi “Hollanda’nın gerçek güzelliğini görmek isteyen Volendam’a gitmeli”. Marken kasabasını ziyaretimizde ise balıkçıların şirin ve küçük evlerdeki yaşamlarını izleyebilir ayrıca ucuza hediyelik eşya alma fırsatını yakalayabilirsiniz. Turumuz esnasında meşhur bir peynir fabrikasında durarak Hollanda peynirin nasıl yapıldığı görerek, birbirinden farklı peynir çeşitlerini tatma ve satın alma fırsatını yakalayabilirsiniz. Daha sonra masal kasaba Zaanse Schans’a gidiyoruz, bu kasabada iyi korunmuş tarihi yel değirmenleri ve evler koleksiyonu ile tanınmaktadır, Zaanse Schans’da vereceğimiz fotoğraf molası sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde. SEYAHAT DOLU YENİ BİR YIL DİLERİZ

Ekstra Marken & Volendam & Zaanse Schans turu: 100 Euro (Kişi Başı) (Ulaşım, rehberlik dahildir)

3.GÜN 01 OCAK 2020 AMSTERDAM

Sabah kahvaltısının ardından ekstra Brugge turu. Bu turumuzda tablo gibi kanalları, eski köprüleri, UNESCO koruması altındaki yapıları ve çikolatası ile ünlü Brugge kentine hareket ediyoruz. Özellikle II. Dünya Savaşı sırasında zarar görmeden günümüze kadar gelebilen Ortaçağ mimarisi yapıları ve sokakları arasında geçireceğimiz keyifli gezi ardından Amsterdam otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

Ekstra Brugge turu: 120 Euro (Kişi Başı) (Ulaşım, rehberlik dahildir)

4.GÜN 02 OCAK 2020 AMSTERDAM – İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından ekstra Büyük Hollanda gezisi. Turumuzda mavi porselenleri ve festivalleri ile ünlü Delft şehri, Hollanda’nın ticaret merkezi olan Rotterdam Şehri ve Ren Nehri köprüleri, eski başkent ve yönetim merkezi Den Haag, minyatür Hollanda Madurodam, bizleri 19.yüzyıl sonlarına götürecek Mesdag Panorama Müzesi, Kraliyet Sarayı ve Kuzey Denizi kıyıları görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize dönüş, sonra havalimanına transfer. Bilet, bagaj ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 1954 tarifeli seferi ile 18.05’te İstanbul’a hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından 23.30’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

Ekstra Büyük Hollanda turu: 80 Euro (Ulaşım, rehberlik dahildir)

Türk Havayolları İstanbul-Amsterdam-İstanbul uçak bileti,

Seçilecek otel kategorisinde 3 gece konaklama,

Sabah kahvaltıları,

Alan- Otel- Alan transferleri,

Alan karşılama,

Panoramik Amsterdam şehir turu Türkçe rehberlik hizmetleri,

Şehir ve otel giriş vergileri,

Vize Ücreti,

Seyahat sağlık ve vize sigortası,

Yurtdışı Çıkış Harcı, 

Tüm otel ekstraları, 

Ekstra Turlar,

Rehber ve şoför tipleri

Copyright © 2018 Tatilsa.com.tr bir Mediasa Şirketler Grubu ürünüdür. Designed by Dolunay Yazılım