Venedik Karnavalı Turu Türk Havayolları ile / 3 Gece 4 Gün

Venedik Karnavalı, İtalya'nın Venedik şehrinde her yıl düzenlenen bir karnavaldır.

Ara


1.Gün İstanbul - Venedik

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde TatilSA yetkilileriyle saat 05:30'da buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yollari TK1867 sayılı seferi ile saat 08:40'da Venedik'e hareket. Yerel saate göre 09:25'de varışımızın ardından Gondollar şehri Venedik’te yapılacak olan şehir turunda; San Marco Katedrali ve Meydanı, Dükler Sarayı, Canale Grande, İç Çekme ve Rialto Köprüsü görülecek yerler arasındadır. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Gondol Turu'na katılabilirler. Tur bitimi otelimize hareket ve devamında odalara yerleşme. Geceleme otelimizde.

2.Gün Venedik

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak Bled Gölü & Ljubljana  Turu'na katılma imkanı. Bu turumuzun ilk durağı şiirlere konu olmuş olan Bled Gölü olacak, daha sonra eski Yugoslavya'nın gözde şehirlerinden biri ve günümüzde Slovenya'nın başkenti olan Ljubljana ile devam edecek. Avusturya mimari kültürünün etkisiyle harmanlanmış olan modern ve canlı bir şehir görme fırsatı bulacaksınız. Tur bitimi otelimize geri dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

3.Gün Venedik

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak Floransa Turu düzenlenecektir. Rönensans’ın doğduğu şehir olan Floransa turunda Duomo Kilisesi (Santa Maria Del Fiore), Vaftizhane, Eski Saray, Ponte Vecchio, Piazza Signoria görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize geri dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

4.Gün Venedik - İstanbul

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte Venedik Havalimanı'na hareket. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları'nın TK1870 sayılı tarifeli seferi ile saat 19:00'da İstanbul hareket. Yerel saat 23:25'de İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

 • Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul-Venedik- İstanbul gidiş - dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
 • Venedik'te belirtilen bölge ve otel kategorisinde toplam 3 gece oda kahvaltı (3 continental) konaklama
 • Havaalanı - Otel - Havaalanı transferleri
 • Panoramik Venedik şehir turu
 • TatilSA Türkçe Tur Liderliği Hizmeti
 • Venedik turu için Vaporetto ücreti
 • Konaklama vergileri
 • Havaalanı güvenlik ve yer hizmetleri vergileri
 • TatilSA Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır)
 • K.D.V dahildir

 • Vize Ücreti (İstanbul Başvuru 140 € / Ankara, Antalya ve İzmir Başvuru 160 € / 0-6 Yaş Çocuk 90 €) 
 • Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
 • Ekstra turlar
 • Müze ve ören yerleri giriş ücretleri
 • Ücrete dahil olan hizmetlerde açık olarak belirtilmeyen tüm hizmetler
 • Seyahat Sağlık Sigortası (0-70 yaş 15 EURO / 70-100 yaş 30 EURO)

 

 

 1. Gondol Turu 25 Euro (02-12 Yaş 25 Euro)
  Venedik'in Simgelerinden Biri Olan Geleneksel Gondollar İle Yapacağımız Bu Turumuzda Venedik’in Kanallarını Görme İmkanı Elde Edeceksiniz.
  **Önemli Not: Gondol Gezisi Min. 6 Kişi İle Yapılmaktadır.

  Dahil Olan Hizmetler: Gondol Gezisi
   
 2. Murano & Burano Adalar Turu 45 Euro (07-12 Yaş 25 Euro)
  Özel Gemiler İle Dünyanın En Ünlü Murano Camlarının Bulunduğu Murano Adasında Bir Cam Fabrikasının Ziyareti Ve Cam Eşya Yapımının Gösterisinin İzlenmesi.Daha Sonra Elişi Nakış İşleri İle Ünlü Çok Sevimli Burano Adasının Dolaşılması.

  Dahil Olan Hizmetler: Ulaşım + Rehberlik Hizmeti + Tekne

 

 1. Bled Gölü & Ljubljana (Slovenya) Turu 90 Euro (07-12 Yaş 45 Euro)
  Turumuzun İlk Durağı Şiirlere Konu Olmuş Olan Bled Gölü. Gezimiz Eski Yugoslavya`Nın Güçlü Şehri, Slovenya`Nın Başkenti Ljubljana`Da Devam Edecek. Avusturya Mimari Kültürü İle Harmanlanmış Bu Güzel Öğrenci Şehrinde Keyifli Bir Şehir Turunun Ardindan Tekrar İtalya`Ya Geri Dönüyoruz.

  Dahil Olan Hizmetler: Ulaşım + Rehberlik
 2. Floransa Turu 90 Euro (07-12 Yaş 45 Euro)
  Rönensans’ın Doğduğu Şehir Olan Floransa’da Duomo Kilisesi (Santa Maria Della Fiore),Vaftizhane, Eski Saray, Ponte Vecchio, Piazza Signoria Görülecektir.

  Dahil Olan Hizmetler: Ulaşım + Rehberlik Hizmeti

 

Önemli Not: Ekstra Turlar Minimum 20 Kişinin Katılımı İle Gerçekleşmektedir.20 Kişinin Altında Katılım Durumunda Tur Fiyatlarında Değişiklik Söz Konusu Olabilir. Yeterli Katılımcı Olmadığı Takdirde Oluşabilecek Fiyat Farkları Sayılar Elde Edildikten Sonra Tur Öncesi Rehberimiz Tarafından Bilgilendirilir.

 

 

 

Katılım Koşulları

 • Gün içerisindeki kur değişimleri TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.
 • TatilSA; hava yolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.
 • Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 20 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.
 • Uçuş saatlerimizi ofisimizden öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan TatilSA sorumlu tutulamaz. TatilSA, zorlayıcı nedenlerin bulunması halinde; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
 • Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında ilgili hava yolu kontuarlarında ya da online olarak hava yolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur. 
 • Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri havaalanlarında sesli anons edilmekte ve alandaki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler kişiler tarafından takip edilmelidir.
 • Tura katılım için TatilSA tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen kişilerin uçuşu gerçekleştirememelerinden TatilSA sorumlu değildir. Uçağı kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
 • Programlarda belirtilen geziler zorlayıcı nedenlerin varlığı halinde, belirtilen gün ya da günler dışında başka bir gün yapılabilir. Programa dahil olarak belirtilen öğle ve akşam yemeği servisleri gerekli görüldüğü durumlarda veya uçuş saatlerindeki değişiklikler nedeni ile acentenin belirlediği restoranlarda verilebilir. 
 • Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay süreli ve yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Misafir pasaportlarının hasar görmemiş, yıpranmamış ve yırtılmamış olması zorunludur. Kişilerin gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur.   
 • TatilSA yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak TatilSA`nın hiç bir sorumluluğu yoktur. TatilSA sadece aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında TatilSA’nın herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır. 
 • Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra tur fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir.
 • Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından TatilSA sorumlu tutulamaz. Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından  TatilSA sorumlu tutulamaz.
 • Tura iştirak eden kişilerin; şahsi eşyaları, çantaları ve valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan, kaybolan veya çalınan eşyalardan TatilSA sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında ülkeye veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir. 
 •  TatilSA, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataktan küçüktür. Fiyat listesinde belirtilen çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir. Otellerde sunulan continental kahvaltı tereyağı, reçel veya bal, ekmek, çay veya kahve ile meyve suyundan oluşmaktadır. Grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir. 
 • Tura katılan kişilerin seyahat sırasında yanlarında Seyahat Sigortalarını bulundurmaları gerekmektedir.
 • Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda TatilSA misafirleri TatilSA sorumluluğundadır.
 • 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
 • Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu ve sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

 

Copyright © 2018 Tatilsa.com.tr bir Mediasa Şirketler Grubu ürünüdür.