Şok Promosyon Pattaya Turu (6 Gece Otel Konaklaması)

Pattaya (6)

Ara


1/2.Gün Pazar/Pazartesi ISTANBUL - PATTAYA

Istanbul Ataturk hava limanindan Turk hava yollari tarifeli seferi ile hareket.Ucakta alacaginiz yerel damak tadimiza gore servis edilecek keyifli bir aksam yemegi ve tatli bir uykunun ardindan Bangkok'a varış.  özel aracimiz ile otelimize transfer (Pattaya) . Otelimize varis ve serbest zaman.
14.00’da odalarimizi alacagiz. Geceleme otelinizde.

3.Gün Sali PATTAYA

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Geceleme otelinizde.
 

4.Gün Carsamba PATTAYA

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Geceleme otelinizde.

5.Gün Persembe PATTAYA

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Ogle saatlerinde arzu edenler icin extra MILLION YEAR STONE PARK ve TIMSAH CIFTLIGI TURU…(30 Euro) Cevresi tamami orjinal volkanik taslar ile donatilmis bu parkta,Timsah ciftliginde yuzlerce timsahi birarada gorme olanagi,Timsah show,Kaplan ve yavrusu ile fotograf cektirme firsati bulacaksiniz… Ardindan Kraliyet ailesine ait olan Dunyaca unlu Mucevher Fabrikasi ziyareti…  Thailand’in en unlu eglence beldesi olan Pattaya varis ve otelimize yerlesme..
Ogleden sonra dileyen misafirlerimiz icin extra 15.00 hareket ile Fil Safarisi (45 Euro)…
Aksam arzu eden misafirlerimiz extra Dünyaca ünlü ALCAZAR SHOW turuna (40 Euro) katılıp VIP koltuklarından birbirinden ilginç sahne ve kostümlerin değiştiği showları seyredebilirler. Show sonrasında sizleri bir SUPRİZ bekliyor......  Geceleme otelinizde.     
 

6.Gün Cuma PATTAYA

Sabah kahvaltısından sonra arzu edenler icin 12.00 hareket ile extra Geleneksel THAI DANSLARI ,EVLİLİK SEREMONISI, FILLERIN  BIRBIRINDEN  ILGINC SHOWLARINI ,500 hektarlık alana kurulmuş BOTANIK BAHCESI ve ORKIDE BAHCELERINI kapsayan NONG NOOCH TROPICAL GARDEN&DANCE SHOW (40 Euro) turuna katılabilirsiniz.Geceleme otelinizde. 
 

7.Gün Cumartesi PATTAYA

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz icin 09.00 hareket ile extra MERCAN KAYALIKLARI ILE UNLU OGLE YEMEKLI MERCAN ADASI TURU...(50 Euro) Sinirsiz güneş ve okyanus keyfi...Ogle yemegi menusu : Balik, Deniz mahsulu Mezeler, Sebzeli pilav, Salata ve Tropikal meyveler...
Geceleme otelinizde.   
 

8.Gün Pazar PATTAYA – iSTANBUL

Sabah kahvaltısından sonra otelden Check-out işlemlerimizi yapiyoruz.Ogleden sonra serbest zaman.Ozel aracimiz ile Bangkok havalimanına transfer..Turk hava yollari tarifeli seferi ile hareket.
Ucakta alacaginiz yerel damak tadimiza gore servis edilecek keyifli bir aksam yemegi ve tatli bir uykunun ardindan Istanbuldayiz. 
 

*Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi Gidiş - Dönüş 

*6 Gece Oda Kahvaltı  Otel Konaklaması 

*Havalimanı - Alan - Havalimanı Transferleri 

*Rehberlik Hizmeti 

*Havalimanı Vergileri 

*Zorunlu Sigorta 

*Yurt Dışı Çıkış Harcı 15 TL 

*Kişisel Harcamalar

*Programda Extra Olduğu Belirtilen Tüm Hizmetler 

*Özel Seyahat Sağlık Sigortası 

Copyright © 2018 Tatilsa.com.tr bir Mediasa Şirketler Grubu ürünüdür. Designed by Dolunay Yazılım