Saranda Balkanlar Turu

5 Gece Yarım pansiyon konaklama

Ara


1.Gün İstanbul

Siz değerli misafirlerimizle, Saranda Balkanlar Turu’muz için 21:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi önünden , 21:30 Mecidiyeköy Trump AVM önünden , 22:00 Bakırköy İncirli Ömür Plaza önünden hareket ederek turumuza başlıyoruz. İpsala gümrüğünden Yunanistan’ta giriş. Gümrük işlemlerinden sonra kısa molalar ile Kavala-Selanik-Kozani-Yanya otobanını izleyerek yolculuğumuza devam ediyoruz.

2.Gün İgoumenitsa- Saranda

Sabah 08:00 civarı Igoumenitsa gümrük kapısından Arnavutluk’a giriş. Gümrük sonrası yaklaşık 45 dakikalık yolculuktan sonra Saranda’ya varış. Merkezde bulunan 4 yıldızlı Sunrise Hotel’e yerleşme ve serbest zaman. Akşam yemeği sonrası serbest zaman ve konaklama otelimizde.

3.Gün Saranda

Dileyen misafirlerimizle sabah kahvaltısının ardından Osmanlı Devleti’nin Balkanlar’daki en eski yerleşim yeri olan 1000 pencereli Berat Köyü’nü ekstra gezme imkanı (50Euro). Akşam yemeği sonrası serbest zaman ve konaklama otelimizde.

4.Gün Saranda

Tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz denizin keyfini gün boyu çıkarabilirler. Akşam yemeği sonrası serbest zaman ve konaklama otelimizde.

5.Gün Saranda

Dileyen misafirlerimizle sabah kahvaltısının ardından Korfu Adası turuna katılabilirler (50Euro). Akşam yemeği sonrası serbest zaman ve konaklama otelimizde.

6.Gün Saranda

Tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz denizin keyfini gün boyu çıkarabilirler. Akşam yemeği sonrası serbest zaman ve konaklama otelimizde.

7.Gün Saranda - Selanik-İstanbul

Sabah kahvaltısının ardından, Selanik’e hareket. 3.5 saatlik yolculuktan sonra Selanik’e varış. Varış ile birlikte panoramik Selanik şehir turu. Tur esnasında Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün doğduğu ev , Ag. Dimitrios Kilisesi, Rotonda, Galerius Takı,Hortacı Camii, Aristotelus Meydanı, Yedikule , Bey Hamamı , Murat Bey Camii ,Bedesten , Ladadika , Kordon , Beyaz Kule görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi ile birlikte İstanbul’a hareket 20:00 civarı İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

Tüm konaklamalar

Sabah kahvaltıları

Akşam yemekleri

Lüks otobüslerle ulaşım

Schengen vizesi(125Euro)

Seyahat sağlık sigortası

Öğle yemekleri

Copyright © 2018 Tatilsa.com.tr bir Mediasa Şirketler Grubu ürünüdür. Designed by Dolunay Yazılım