Muhteşem Adana Turu

Ulu Camii, Nusret Mayın Gemisi, Roma Yolu, Ashab-ı Kehf MağarasıSinema Müzesi, Taşköprü , Ramazanoğlu Medresesi, Ramazanoğlu Konağı, Ulu Camii, Merkez Park, Saat Kulesi, Kazancılar çarşısı,

Ara


1.GÜN İSTANBUL – ADANA

Havalimanında tur kontuarında siz değerli misafirlerimizle buluşma.  Bilet, bagaj ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayolları ile Adana’ya hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından havaalanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile Adana Hilton otele ulaşım için alandan ayrılış. Otelden ayrılıp ayrılı Adana Müzesine geçiş ve çay ikramı. Öğlen yemeği için Kebap 52 Restorana hareket, ardından Sabancı Merkez Camii ve ziyaret.  Akşam yemeği için House Of Kamer’ geçiş, yemeğin ardından otele hareket. Geceleme Adana Hilton Otelimizde.

2.GÜN ADANA

09:00 ‘da alınan sabah kahvaltısının ardından  Tarsusa hareket ediyoruz, ve ilk önce Yenice Tren İstasyonunu geziyoruz. Tarsus ta serbest zamanın (Ulu Camii,  Nusret Mayın Gemisi, Roma Yolu, Ashab-ı Kehf Mağarası) ardından dinlendikten sonra Öğlen yemeği için Elif Hatun Konağında yöresel yemek tadımı için hareket ediyoruz. Öğle yemeğimizi aldıktan sonra otele geçiyoruz ve serbest zaman. Akşam yemeği için Onbaşılar Restorana hareket ediyoruz. Otelimiz Adana Hilton’dur.

3.GÜN ADANA- İSTANBUL

09:30’da alınan sabah kahvaltısının ardından  odalarımızı boşaltıyoruz. Saat 10:00’da otelimizin önün bekleyen aracımız ile birlikte Adana gezimize devam ediyoruz, gezilecek yerler arasında  Sinema Müzesi, Taşköprü , Ramazanoğlu Medresesi, Ramazanoğlu Konağı, Ulu Camii, Merkez Park, Saat Kulesi, Kazancılar çarşısı, Bebekli Kilise bulunuyor. Buraları gezdikten sonra öğle yemeğimiz için Seyhan Nehiri kenarında bulunan Göl Evine geçiyoruz. Öğle yemeğimizin sonrası havaalanına hareket ediyoruz. Bir sonraki turumuzda görüşmek üzere.

İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak
13.11.2020 / 15.11.2020
Adana HiltonSA
2,600.00TRY
3,400.00TRY
2,600.00TRY

  • 5* Adana HiltonSA Otelde 2 gece kahvaltı dahil konaklama
  • Türk Hava Yolları ile seçiminize göre uçak biletleri
  • Programda belirtilen tüm kahvaltı, öğlen ve akşam yemekleri
  • Tüm transferler, turlar ve profesyonel rehberlik hizmetleri
  • Müze ve Ören yerleri giriş ücretleri

  • Kişisel harcamalar
  • Otelde yapılacak ekstra harcamalar ve  minibar kullanımı
  • Yemeklerde alınacak alkollü içecekler

Copyright © 2018 Tatilsa.com.tr bir Mediasa Şirketler Grubu ürünüdür.