Menü

Marmaris & Fethiye & Salda Gölü Plaj ve Tekne Turu | 3 Gece Konaklama 4 Gece 5 Gün1. GÜN İstanbul Hareket Günü

 

21.00 Beylikdüzü Shell İstasyonu Marmara Park Karşısı,
21:45 Ataköy Olimpiyat Evi Sinan Erdem Spor Salonu,
22:15 Mecidiyeköy Divan Otel Önü, 
23:00 
Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı,
23:15 Kartal Köprüsü (E-5 Ankara Yönü)

Hareket noktalarımızdan siz değerli misafirlerimizi alarak gece yolculuğumuza başlıyoruz.

2. GÜN TUR ÜCRETİNE DAHİL TAM GÜN GÖKOVA TEKNE TURU, Sakar Geçidi, Akyaka Beldesi, İncekum Plajı, Kleopatra Plajı, Aşıklar Yolu

Sabah yolda alınan ekstra kahvaltı sonrası Sakar Geçidi’ne ulaşıyoruz. Muğla ve Gökova’yı birbirine bağlayan Sakar Geçidi’nde verilen kısa molada isteyen misafirlerimiz antik dönemde Keramikos Körfezi adıyla bilinen Gökova Körfezi ve Ovası’nın (Kerme), Aşıklar Yolu’nun unutulamayacak manzarasını seyredip yukarıdan fotoğraflayabilirler. Kısa yolculuk sonrası Ege'nin gizli cennetlerinden Akyaka’ya varıyoruz. Gökova’nın koyları sahip olduğu eşsiz doğal güzelliklerini keşfetmenizi bekliyor... Akyaka iskelesinden bineceğimiz teknemizle muhteşem koylara ve denize sahip, uğruna mitolojik hikayeler yazılıp savaşların yapıldığı Gökova’da, tekne turumuza başlıyoruz. Gün boyu verilen yüzme molalarında uğrayacağımız koylar arasında Yeşil Deniz, Zeytinli Koy, İnce Kum, Lacivert Koy, Sedir Adası olacak. Marcus Antonius’un Kleopatra için Mısır’dan gemiler ile kum getirerek yaptırdığı Kleopatra Plajında verilen mola sonrası teknemize binerek Akyaka’ya geri dönüyoruz. Sonrasında otobüsümüze binerek Aşıklar Yoluna gidiyoruz. Okaliptüs ağaçlarının gölgesinde, gün batımında yapacağımız güzel bir yürüyüş sonrasında otobüsümüze binerek, otelimize hareket. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Not: Sezon yoğunluğu nedeniyle yukarıda yazılmış olan bazı koylar ve yüzme molası noktaları kalabalık olması durumunda, kalabalık noktalar yerine Yeşildeniz veya Ziraatçiler Koyu duraklarından birisi kullanılabilecektir.

Kahvaltı: Yol üzeri mola tesislerinde ekstra olarak alınmaktadır.
Öğle Yemeği: Gökova tekne turu esnasında ekstra olarak teknede sunuluyor.
Akşam Yemeği: Tur ücretine dahil. Otelde açık büfe veya set menü olarak sunuluyor. (Tüm içecekler ekstra.)
Konaklama: Epic Otel
Rota: İstanbul - Bursa (259 km) - Susurluk (105 km) - İzmir (220 km) - Muğla (230 km) - Akyaka (25 km) - Fethiye (118 km) Toplam 957 km

3. GÜN TUR ÜCRETİNE DAHİL DALYAN TEKNE TURU, Köyceğiz Gölü, Kaunos Kral Kaya Mezarları, İztuzu Plajı, Yörük Pazarı, Fethiye, Ölüdeniz, Lagün

Turumuzun üçüncü günü otelde alacağımız kahvaltı ardından Dalyan’a (Kaunos) ulaşıyoruz. İlk olarak öğle yemeğimizi aldıktan sonra kanal teknesiyle Köyceğiz Gölü’nden başlayıp İztuzu Plajı’nda son bulan ve doğal bir labirent olan Dalyan Kanalı içinde turumuza başlıyoruz. Ülkemizin tanıtım simgelerinden birisi olan ünlü Dalyan - Kaunos Tapınak Tipi Kral ve Yönetici Mezarları bizleri etkileyecek. Dalyan Kanalı içerisinde devam edecek ve İztuzu Plajı’nda son bulacak olan keyifli yolculukta, şansımız varsa Caretta Caretta kaplumbağalarını da görüyoruz. Arzu eden misafirlerimiz deltada ve Köyceğiz Gölü’nde bol miktarda bulunan ve Carettalar’ın da en sevdiği besinlerden birisi olan mavi yengeçlerin tadına bakabilirler. Ardından ise koruma altında bir tür olan Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarının Atlantik Okyanusu’ndan Anadolu sahillerine gelerek yumurtalarını bıraktıkları, altın renkli kumlarıyla ünlü İztuzu Plajı’na varıyoruz. Buradaki dileyen misafirlerimiz 5 km’lik plajdan yararlanabilir, dileyenler kanal ağzında yüzmenin keyfini çıkarabilirler. Dinlenmek için hoş kafeteryalarında bulunduğu İztuzu Plajı’ndaki molamızın ardından tekrar teknemizle kanalı takip ederek Dalyan’a ulaşıyoruz. Otobüsümüze tekrar binerek  Lozan Antlaşması sonrası yapılan nüfus mübadelesi sonucu tekrar yerleşim olmadığı için boş kalan ve döneminde oldukça fazla yerleşik bir nüfusa sahip olan Kayaköy’e uğruyoruz. Köy içinde yapılan yürüyüş ve fotoğraf çekimleri sonrası Eski Kiliseyi görerek bilgi aldıktan sonra 2006 yılında Dünya'nın en güzel kumsalı seçilmiş dünyaca ünlü merkezimiz Ölüdeniz’e hareket ediyoruz. 1978 yılında Millî Park olarak belirlenmiş olup, 1. derecede doğal sit alanı olan Lagün’de vereceğimiz yeterli zamanda plajdan serbestçe yüzme şansımız olacak. Belirlenen saatte yapacağımız keyifli yolculuk ardından Fethiye'de bulunan otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Kahvaltı: Tur ücretine dahil, otelde sunuluyor.
Öğle Yemeği: Bölgede serbest olarak alınıyor.
Akşam Yemeği: Tur ücretine dahil. Otelde açık büfe veya set menü olarak sunuluyor (tüm içecekler ekstra)
Konaklama: Aymes Otel , Sunshine Hotel

4. GÜN Patara Plajı Yüzme Molası, Kaputaş Plajı, Kaş, Fethiye

Turumuzun dördüncü günü otelde alacağımız kahvaltı ardından ülkemizin en büyük ve en güzel plajlarından biri olan Patara Plajına hareket ediyoruz. İncecik kumu ve sığ denizi ile meşhur olan 12 km uzunluğundaki plajda verilen yeterli serbest yüzme molası ardından Kaputaş Plajına hareket ediyoruz. Kaputaş Plajında denize girmek isteyen misafirlerimiz araçtan inerek rehberimizin vereceği saate kadar plajda vakit geçirebilirler. Plaja inmek istemeyen misafirlerimiz ile Kaş’a hareket ediyoruz. Burada vereceğimiz yeterli serbest zamanda Kaş’ta güzel vakit geçirebilirsiniz. Dönüşte Kaputaş plajında inen misafirlerimizi de alarak Fethiye’de bulunan otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Kahvaltı: Tur ücretine dahil, otelde sunuluyor.
Öğle Yemeği: Bölgede serbest olarak alınıyor.
Akşam Yemeği: Tur ücretine dahil. Otelde açık büfe veya set menü olarak sunuluyor (tüm içecekler ekstra)
Konaklama: Aymes Otel, Sunshine Hotel

5. GÜN Kayaköy, Saklıkent, Yakapark, Salda Gölü, Afyon, Bilecik, Adapazarı, İzmit, İstanbul

Turumuzun beşinci günü otelde alacağımız kahvaltı ardından Lozan Antlaşması sonrası yapılan nüfus mübadelesi sonucu tekrar yerleşim olmadığı için boş kalan ve döneminde oldukça fazla yerleşik bir nüfusa sahip olan Kayaköy’e uğruyoruz. Köy içinde yapılan yürüyüş ve fotoğraf çekimleri sonrası Eski Kiliseyi görerek bilgi aldıktan sonra ülkemizin en ünlü kanyonlarından biri olan Saklıkent Kanyonu’nu görmek için aracımızla hareket ediyoruz. Kanyondaki keyifli yürüyüşümüz sonrasında ayrılarak Tlos (Talawa) Antik Kenti (panoramik) içinden geçerek bölgenin en güzel doğal alanlarından biri olan Yakapark’a ulaşıyoruz. 14 derecelik su kaynağı ve muhteşem doğasıyla, öğle yemeğimizi de alacağımız Yakapark’ta verilen yeterli serbest zamanda dinlenebilir, tatlı su şelalelerine girebilir, alabalıkları görebilirsiniz. Belirlenen saatte dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Dönüş yolculuğumuz esnasında son olarak Türkiye’nin Maldivleri” olarak da anılan turizm dünyasının yeni gözdesi Salda Gölü’ne ulaşıyoruz. Burada vereceğimiz serbest zaman ardından yolda vereceğimiz molalar ile Afyon-Bilecik-Adapazarı istikametinden İstanbul’a ulaşıyor ve bir başka Tatilsa gezisinde görüşmek üzere sizlerle vedalaşıyoruz.


Not: Programımızda olan Saklıkent’te kanyon yürüyüşü yapılacak ve bu yürüyüşümüze su yatağından devam edilecek. Bu nedenle misafirlerimizin rahat yürüyebilmesi için su içinde kalmasında sorun olmayacak ve ayaktan çıkmayacak şekilde kapatılabilecek lastik ayakkabı ve sandalet bulundurmaları ve aynı zamanda ıslanma ihtimaline karşı yanlarında basit günlük ve kuru kıyafet bulundurmalarını tavsiye ederiz.

Kahvaltı: Tur ücretine dahil, otelde sunuluyor.

 

Öğle Yemeği: Bölgede serbest olarak alınıyor.
Akşam Yemeği: Yol üzeri mola tesislerinde ekstra olarak alınmaktadır.
Konaklama: Bugün konaklama bulunmuyor. Dönüş yolculuğu!


İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak
17.08.2022 / 21.08.2022
()
3 veya 4 Yıldızlı Oteller
2,799.00 TRY
3,999.00 TRY
2,739.00 TRY
31.08.2022 / 04.09.2022
()
3 veya 4 Yıldızlı Oteller
2,799.00 TRY
3,999.00 TRY
2,739.00 TRY
07.09.2022 / 11.09.2022
()
3 veya 4 Yıldızlı Oteller
2,799.00 TRY
3,999.00 TRY
2,739.00 TRY
14.09.2022 / 18.09.2022
()
3 veya 4 Yıldızlı Oteller
2,799.00 TRY
3,999.00 TRY
2,739.00 TRY
21.09.2022 / 25.09.2022
()
3 veya 4 Yıldızlı Oteller
2,799.00 TRY
3,999.00 TRY
2,739.00 TRY
28.09.2022 / 02.10.2022
()
3 veya 4 Yıldızlı Oteller
2,799.00 TRY
3,999.00 TRY
2,739.00 TRY


Genel Şartlar

-Turumuzun süresi 4 Gece 5 Gündür. Otel konaklaması 3 Gece olarak gerçekleşmektedir.
-Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanabilir.
-Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız otel, otobüs, uçak tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ve ayrı ayrı düşünülemez.
-0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
-Üç kişilik rezervasyonlarda odalarda 3. Yatak normal yatak konforunda olmayabilir. Otel duruma göre misafirlerimize açılır kapanır yatak ya da çekyat verebilir.
-Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilemez.
-Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Koltuk numaraları rezervasyon tarih sırasına göre belirlenir. Turu erken satın alan misafirler önde oturmaya hak kazanırlar. 4 gece ve üzeri konaklamalı turlarda oturma düzeninde rotasyon uygulaması yapılır. (Aracın sol tarafında oturan misafirler öne doğru, sağ tarafında oturan misafirler arkaya doğru 2 koltuk boş bırakarak 3. koltuğa otururlar ve konaklamadan sonraki her gün bu şekilde saat yönünde döngü olur. Turun son günü tüm misafirler ilk gün verilen koltuk numarasında yolculuk gerçekleştirir.)
-Tüm turlarda kademeli fiyat uygulaması geçerlidir. Turların doluluğu arttıkça tur fiyatları da artmaktadır. Satın alınan tarihten sonraki fiyat değişikliklerinde misafir aradaki farkı talep edemez.

-Uçaklı Turlarda Tatilsa, yoğunluğa bağlı olarak ve programı aksatmamak kaydıyla; havalimanı, havayolu şirketi ve uçuş saati değiştirme hakkını saklı tutar.
-Ekstra Turlar, kişi sayısına bağlı olarak hareket eder. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde misafirin tazminat hakkı doğmaz. Bu durumda Tatilsa’nın bir sorumluluğu yoktur.
-Ekstra tur fiyatları değişebilir. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.
-Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup, olası gecikmelerde,Tatilsa’nın sorumluluğu değildir, misafirin ise tazminat hakkı yoktur.
-Tur konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.
-Tüm odalamalar, otel yetkilileri tarafından yapılmakta olup, Tatilsa’nın herhangi bir yaptırımı yoktur.
-Kültür turlarında konaklamalar şehir otelleri standartlarına sahiptir. Otellerde yöresel yemek olma zorunluluğu yoktur, set menü olarak veya açık büfe olarak hizmet vermektedir.
-Turlar esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından, misafirlerimizin bu duruma karşı hazırlıklı olmasında fayda vardır.
-Öğle yemeklerinde yöreye özgü ekonomik menüler oluşturulabilir. Öğle ve akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.
-Tur öncesi ya da tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlardan Tatilsa’nın sorumluluğu yoktur.
-Bu turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 20 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 20 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Tatilsa’da saklıdır.
-Turun iptali durumunda Tatilsa iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.
-Müze ve ören yeri girişi ücretleri fiyatlara dahil değildir.
-Tatilsa yıldız kategorisi aynı kalmak şartıyla eş değer veya bir üst kategoride otel değiştirme haklını saklı tutar.
-Seyahat süresince kullandığımız araçlar ve otellerden ayrılırken eşyalarınızı eksiksiz olarak yanınıza aldığınızdan emin olunuz, kaybolan eşyalarınızdan Tatilsa sorumlu değildir.

 

-Standart İptal Şartları: Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 29 - 21 gün arası kalması durumunda yapılan iptaller de %30 noshow (kesinti bedeli), 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 noshow (kesinti bedeli) uygulanır. Sağlık sebebi nedeni ile iptal talebi olması durumunda Türkiye’den devlet hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır.

-İptal İade Güvence Paketi Ve Zorunlu Seyahat Sigortası Hakkında İptal iade güvence paketi; Tura çıkış gününden; 72 saat (3 gün) öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz %100 kesintisiz iade garantisi sunuluyor. Konaklamalı turlarda sigorta bedeli kişi başı 25 TL’dir.

-Zorunlu seyahat sigortası; acentemiz tarafından tüm misafirlerimize ücretsiz olarak yapılan sigorta kapsamı detayları; acentenin iflası veya herhangi bir nedenle Paket Tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel Sağlık Sigortası Misafire Ait Özel Harcamadır)

-Kişi Sayısına Göre Kullanılacak Araçlar
Otobüsler: (32 - 54 Kişi Sayılarında Kullanılır) Mercedes Travego/Tourismo, Neoplan Cityliner/ Tourliner, Temsa Safir/Maraton, Man Fortuna
Midibusler: (20 - 31 Kişi Sayılarında Kullanılır) İsuzu Turkuaz , Otokar Mega
Minibusler: ( 19’ya Kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) Vw Volt, Mercedes Sprinter

Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek turu satın almış sayılır.

En Son Sirkü Bir Önceki Sirküyü Geçersiz Kılar. 10.11.2021 FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR.

TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.

 • 3 Gece Yarım Pansiyon Otel Konaklaması 
 • 3 Akşam yemeği, 3 Sabah kahvaltısı
 • Profesyonel Rehberler Eşliğinde Tüm Çevre Gezileri 
 • Lüks Otobüsler ile Ulaşım
 • Tatilsa güvencesi ile Tursab seyahat sigortası
 • Dalyan Tekne Turu
 • Gökova Tekne Turu

 • Öğle Yemekleri
 • Yemeklerde alınacak içecekler
 • Müze Ören Yeri Girişleri
 • Programda Ekstra Olarak belirtilen Gezi ve Eğlenceler