Ksamil Turu 6 Gece 7 Gün

Lüks araçlarla yolculuk

Ara


1.Gün İSTANBUL

Siz değerli misafirlerimizle, Ksamil Turu’muz için 21:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi önünden , 21:30 Mecidiyeköy Trump AVM önünden , 22:00 Bakırköy İncirli Ömür Plaza önünden hareket ederek turumuza başlıyoruz. İpsala gümrüğünden Yunanistan’a giriş. Gümrük işlemlerinden sonra kısa molalar ile Kavala-Selanik-Kozani-Yanya otobanını izleyerek yolculuğumuza devam ediyoruz.

2.Gün SELANİK - İGOUMENİTSA- KSAMİL

Sabah 08:00 civarı Igoumenitsa gümrük kapısından Arnavutluk’a giriş. Gümrük sonrası yaklaşık 45 dakikalık yolculuktan sonra Ksamil’e varış. Merkezde bulunan 4 yıldızlı Nebo Hotel’e yerleşme ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

3.Gün KSAMIL

Otelde alacağımız kahvaltı sizleri Avrupa’da bir eşini bulamayacağınız Ksamil sahilinde bol bol denize girmeniz için serbest zaman veriyoruz ve konaklama otelimizde.

4.Gün Ksamil

Tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz denizin keyfini gün boyu çıkarabilirler. Konaklama otelimizde.

5.Gün KSAMIL – BOT TURU

Dileyen misafirlerimizle sabah kahvaltısının ardından doyasıya denize girebilmeniz için düzenlediğimiz bot turuna katılabilirler.

6.Gün KSAMIL – MİDYE ÇİFTLİĞİ TURU

Sabah kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz ile Ksamil’in üretimini yaptığı Midye Çiftlikleri turuna gidiyoruz. Yetiştirilmeleri ile ilgili bilgileri dinledikten sonra, topladığımız midyeleri öğle yemeğinde yiyoruz. Tur bitiminde serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz denizin keyfini gün boyu çıkarabilirler. Konaklama otelimizde.

7.Gün KSAMIL - SELANİK-İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından, Selanik’e hareket. 3.5 saatlik yolculuktan sonra Selanik’e varış. Varış ile birlikte panoramik Selanik şehir turu. Tur esnasında Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün doğduğu ev , Ag. Dimitrios Kilisesi, Rotonda, Galerius Takı,Hortacı Camii, Aristotelus Meydanı, Yedikule , Bey Hamamı , Murat Bey Camii ,Bedesten , Ladadika , Kordon , Beyaz Kule görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi ile birlikte İstanbul’a hareket.20:00 civarı İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

  • Tüm Konaklamalar
  • Sabah Kahvaltıları
  • Lüks Otobüslerle Ulaşım
  • Bot Turu
  • Midye Çiftliği Turu

  • Schengen Vizesi(120 Euro)
  • Seyahat Sağlık Sigortası (15 Euro)
  • Öğle Yemekleri ve Akşam Yemekleri

Copyright © 2018 Tatilsa.com.tr bir Mediasa Şirketler Grubu ürünüdür. Designed by Dolunay Yazılım