Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında bilgilendirme
.

Kazdağları Termal Turu - Lüks Otobüsler ile 2 Gece 3 Gün

21.02.2020 Hareket / Kazdağları, Zeus Altarı ve Adatepe Köyü Gezileri, Termal Otelde Kahvaltılar ve Akşam Yemekleri Dahil 2 Gece Konaklama

Ara


1. Gün İstanbul - Kazdağları Güre

Sabah saat 05:00’da İncirli Alfemo Mağazası önü, 05:30’da Mecidiyeköy Meydan Mado önü ve 06:00’da Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı önünde buluşarak Kazdağları Güre’ye hareket ediyoruz. Yol güzergahımız üzerinde bir mola vereceğiz. Güre’deki termal otelimize varış sonrası odalarımıza yerleşiyoruz. Otelimizin termal ve spa olanaklarından faydalanıp dinleniyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

2. Gün Kazdağları - Zeus Altarı - Adatepe Köyü

Sabah kahvaltısı sonrası arzu eden misafirlerimizle Kazdağları turumuzu gerçekleştiriyoruz. Gezimizde önce aracımızla Zeus Altarına doğru yola çıkıyoruz. Daha sonra aracımızdan inerek uzun bir doğa yürüyüşü yapacağız. Muhteşem manzarası ile Zeus Altarını ve Adatepe Köyünü ziyaret edeceğiz. Gezi sonrası öğleden sonra otele dönüyoruz. Otelimizin termal ve spa olanaklarından faydalanabilirsiniz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

3. Gün Kazdağları Güre - İstanbul

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası otelimizin termal ve spa olanaklarından faydalanabilirsiniz. Daha sonra otelden çıkış işlemlerini yaparak dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Yol güzergahımız üzerinde bir mola vereceğiz. İstanbul’a varışımız sonrası akşam saatlerinde sizleri aldığımız noktalara bırakıyoruz.

•    Form Hotel Thermal & Spa VB. Otelde 2 Gece Konaklama 
•    Otelde 2 sabah kahvaltısı ve 2 akşam yemeği
•    Lüks Otobüs ile ulaşım
•    Programda dahil olduğu belirtilen tüm gezi ve turlar

•    Tüm kişisel harcamalar
•    Yemeklerde alınacak içecekler
•    Müze ve Ören yeri giriş ücretleri
•    Yolda alınacak ilave yemekler

 

Genel Bilgiler

Tur öncesi veya tur esnasında gelişen kötü ve olumsuz hava şartları, deprem, sel, yangın v.b gibi sebeplerden dolayı yapılamayan gezilerden TatilSA’nın sorumluluğu yoktur. Turlarımız İstanbuldan hareket edildiği anda başlar, İstanbula dönüldüğü anda biter. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri İle bir bütündür ayrı düşünülemez. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilemez. Konaklama otelinde aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Misafirlerimiz gezi dönüşünde belirtmiş olduğumuz kalkış noktalarında inebilirler. Yolculuk esnasında hava ve yol koşullarından dolayı olabilecek gecikmelerden seyahat acentemiz sorumlu tutulamaz. Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilmez. Numaralar rezervasyon sırasına göre acenta tarafından düzenlenir.  Otobüslerde 3 ve 4 nolu koltuklar Tur Rehberlerine aittir. Öğrenci misafirlerimiz öğrenci kimlik kartlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı TatilSA’da saklıdır. Bütün fiyatlarımızda Kdv dahildir. Tur rehberi hava ve yol şartlarına göre, gerekli gördüğü takdirde tur programını aynen gerçekleştirmek kaydıyla programın seyrinde değişiklik yapabilir.