Katar Turu Vizesiz İzmir Çıkışlı

3 gece 4 gün

Ara


İzmir-Doha

Siz değerli misafirlerimizle Vizesiz Katar Turu için Adnan Menderes Havaalanı Dış Hatlar Terminali’nde buluşma. Ardından Qatar Havayolları’nın uçağıyla Katar’ın başkenti Doha’ya hareket. Körfez ülkelerinin en güzel şehri olarak gösterilen Doha’da panaromik şehir turunun ardından otele transfer ve geceleme otelimizde.

2.Gün Doha

Vizesiz Katar Turu’muzun ikinci günü , sabah kahvaltısının ardından, panoramik şehir turu için araçlarımızla yolculuğa çıkıyoruz. 3 saatlik gezimizin ardından otele varış ve dinlenme. Dileyen misafirlerimizle YemekliSafari Turu’na başlıyoruz. Katar’ın Mesaieed kentine yolculuğumuz başlıyor. 7 saatlik Safari’nin ardından araçlarımızla Khor Al Adaid’e gidiyoruz. Çöl de mola verip barbekü yapıyoruz. Çöl Bedevilerinin yaşam şeklini öğreniyor ve yerel kahvelerinin tadına bakıyoruz. (Ekstra Safari Turu 150 Euro)

3.Gün Doha

Vizesiz Katar Turu’muzun üçüncü günü sabah kahvaltısının ardından rehberimizle birlikte Doha’yı geziyoruz. Göreceğimiz yerler arasında Katar Ulusal Müzesi’ni göreceğiz. Katar’ın tarihini öğrenip, yeni ve eski tarihinden bilgiler alacağız. 1.5 km uzunluğundaki müzeyi gezdikten sonra Souq Waqif’ı gezeceğiz. Souq Waqif,  Katar’ın geneksel pazarı’dır. Labirenti andıran dükkanlarda baharat, mevsimsel lezzetler, süslü mücevherler ve el yapımı aletleri göreceğiz . Ardından dileyen misafirlerimiz  Şahinler’le fotoğraf çekilebilir , atları ve develeri görebilir. Turun ardından otele transfer geceleme otelimizde .

4.Gün Doha- Adnan Menderes

Doha Havaalanı'na transferin ardındandan İstanbul'a hareket ve turumuzun sonu.

Qatar Havayolları ile gidiş dönüş uçak bileti

Belirlenen otelde sabah kahvaltısı dahil konaklama

Transfer hizmetleri

Profesyonel rehberlik hizmetleri

Çevre Gezileri

Müze giriş ücretleri

Safari Turu (150 Euro)

Öğle ve akşam yemekleri

Copyright © 2018 Tatilsa.com.tr bir Mediasa Şirketler Grubu ürünüdür.