Menü

İzmir Çıkışlı Likya Turu 4 Gece 5 Gün1.GÜN 4 FARKLI MAVİ YOLCULUK TEKNE TURU (DALYAN, ONİKİ ADALAR, KEKOVA, GÖKOVA) EGE AKDENİZİN EN GÜZEL PLAJLARINDA YÜZME MOLALARI (ÖLÜDENİZ, İZTUZU, SEDİR ADASI, PATARA, KAŞ BÜYÜK ÇAKIL) ŞİRİNCE - GÖCEK - DALYAN TEKNE TURU – İZTUZU PLAJI YÜZME MOLASI
Turumuz, 06.30 Ege Üniversitesi Bornova Sapağı Önünden sizleri otobüsümüze alarak başlıyor. Selçuk'a hareket ediyoruz. Şarabı ve eski Rum Evleri ile meşhur, evleri, sokakları ve insanları ile sizleri kendine çeken Şirince'ye varıyoruz. Ekstra olarak kahvaltımızı Şirince'de aldıktan sonra Aydın- Muğla üzerinden Dalyan'a hareket ediyoruz. Karia Uygarlığı’nın önemli kentlerinden biri olan Kaunos Antik Kenti’nin karşısında, bugün balık kapanlarıyla meşhur Dalyan kasabasından Dalyan Tekne Turumuza (1.Tekne Turu) çıkıyoruz. Sazlıklar arasından geçerek M.Ö. 4. yy. tarihlenen Dalyan’ın simgesi Kaunos Kral Kaya Mezarlarını (Panoramik) görüyoruz. Caretta-Caretta Kaplumbağalarının Akdeniz’deki en önemli üreme alanı olan İztuzu Plajında yüzme molası sonrası vererek Dünyaca ünlü plajın keyfini çıkarıyoruz. Sonrasında teknemize binerek sazlıklar arasından Dalyan'a geri dönüyoruz. Öğle yemeğimizin ardından Göcek’e uğruyoruz. Marinasında pahalı tekneleri ve güzelliği ile herkesi büyüleyen Göcek’teki gezimizi tamamladıktan sonra Katrancı Koyunun güzel manzarasını görerek ve fotoğraflarını çekerek Fethiye’ye ulaşıyoruz. Turumuz boyunca konaklamamızı gerçekleştireceğimiz otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
Sabah Kahvaltısı: Yol Üstü Dinlenme Tesislerinde Ekstra Olarak Alınacaktır.
Öğle Yemeği: Dalyan Veya Dalaman'da Ekstra Olarak Alınacaktır.
Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
Konaklama: Atlas Otel, Yunus Otel, Blue Pearl Otel vb.
Mola Tesisleri: Susurluk Tesisleri
Rota: İzmir  - Şirince (90 km) Şirince - Dalyan (250 km)Dalyan – Fethiye (70 km)
Toplam Kat Edilecek Mesafe: 410 Km
Otele Giriş Saati: 19.00
2.GÜN ÖLÜDENİZ - DENİZ VE PLAJ MOLASI - KAYAKÖY - BABADAĞ GÜN BATIMI TURU
Turumuz, sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında, sevdiğini azgın dalgalarda yitiren ve onsuz yaşayamayacağını anlayıp kendini Babadağ’dan aşağıya atan Belcekız’ın hüzünlü efsanesinden adını alan Belcekız Koyunu görüp, Ölüdeniz’de (Kıdrak Lagünü) yaklaşık 6 saat yüzme molası veriyoruz. Mola sırasında isteyen misafirlerimiz deniz bisikleti, kano, parasailing vsr yapabilirler. Ölüdeniz’deki keyifli dakikaların ardından  eski adı Levissi olan Kayaköy’e doğru yol alıyoruz. Lozan Antlaşması’nın sonucunda mübadele ile terk edilmiş eski bir Rum Köyü olan Kayaköy’ü gezerken 1920’li yılları yaşayacak, sokaklarında dolaşırken o dönem insanlarının yaşantılarından esintiler bularak onların hüzünlü gidiş öykülerine ortak olacaksınız. Kayaköy gezisi sonrası otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
Ekstra Turlar: 
Jeep Safari Turu: Dileyen misafirlerimiz Ölüdeniz yerine tam gün sürecek olan Jeep Safari turuna çıkabilirler. Saklıkent bölgesinde yapacağımız Jeep Safari de Su tabancaları kiralayıp, doyasıya su savaşları yapacağız. Çamur banyosu yaptıktan sonra Saklıkent gezileri yapıyoruz. Ardından Jeeplerimize binerek otelimize dönüyoruz. (Ekstra öğle yemeği dahil.)
Yamaç Paraşütü: Ölüdeniz'in tüm güzelliklerinin bir arada bulunduğu Babadağ manzarası eşliğinde bir yolculuk sizleri bekliyor. 3 farklı yükseklikteki kalkış alanlarından, uçuş için en uygun rüzgarın oldugu kalkış pisti seçildikten sonra deneyimli pilotlar sizleri kalkışa hazırlayıp bilgilendirecekler. Kalkmadan önce pilot ile sizlerin bağlantıları yapılıp kontrol edilir ve pilotun komutları ile birkaç adım yürüyerek ve birkaç adım koşarak nasıl olduğunu dahi anlamadan havalanacaksınız. Hava şartlarına bağlı olarak uçuşunuz Ölüdeniz semalarında 25-45 dakika arası sürecektir. Bu zaman diliminde pilotlarımız sizlere çevreyi tanıtacak ve aynı zamanda unutulmaz fotograflar ile o anı ölümsüzleştirecekler.
Babadağ'dan Gün Batımı Turu: Yeni açılan Babadağ Telefik'ine binerek 1700 metre yüksekliğe çıkıyoruz. Bu nokta ayrıca yamaç paraşütü için kullanılan çıkış noktalarından. Burada bulunan 1700 Grill & Wine Bar’ın standartları bulutların üstüne taşıyan konseptiyle en güzel duyguları aynı anda yaşayacaksınız. Gün batımının büyüleyici atmosferinde sevdiklerinizle çok özel anları paylaşacak, maviyle yeşilin en güzel tonlarına tanık olacaksınız (EKSTRA).
Sabah Kahvaltısı: Otelde Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir
Öğle Yemeği: Ölüdeniz Koyunda Ekstra Olarak Alınacaktır.
Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
Rota: Otel – Ölüdeniz ( 5 km) Ölüdeniz - Otel ( 5 km)
Toplam Kat Edilecek Mesafe: 10 Km
Otele Giriş Saati: 18.30
3.GÜN KAPUTAŞ PLAJI - KEKOVA TEKNE TURU - ÜÇAĞIZ – BATIK ŞEHİR – KAŞ - BÜYÜK ÇAKIL PLAJI YÜZME MOLASI
Turumuz, sabah otelimizde alınan kahvaltı sonrası, Kınık - Kalkan güzergâhını takip ederek Dünyanın en güzel plajlarından biri olarak kabul edilen Kaputaş Plajı’na ulaşıyoruz. Bu muhteşem koyu panoramik olarak görüp Kaş’a ulaşıyoruz. Kaş’ı panaromik olarak gördükten sonra Üçağız Köyü’ne gidiyor ve Kekova Tekne Turumuza (2. Tekne Turu) çıkıyoruz. Tekne turumuzda Anadolu’nun en küçük tiyatrosunu barındıran Simena Kalesini ve denizin içindeki lahitleri uzaktan görüp fotoğraflama imkânı bulacağız. Ayrıca Kekova Adası, Batık Şehir, Hamidiye Koyu, Tersane Koyu bu turumuzda başlıca göreceğimiz yerler olacak. Bu noktalarda vereceğimiz yüzme molaları sonrasında Kaş şehir merkezine yakın olan Büyük Çakıl Plajında yüzme molası veriyoruz. Yüzme molamızın ardından otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Akşam dileyen misafirlerimizle Fethiye Barlar Sokağı Turu yapıyoruz. (Ekstra)
Sabah Kahvaltısı: Otelde Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir
Öğle Yemeği: Kekova Tekne: Izgara Tavuk, 5 Çeşit Açık Büfe Soğuk Meze, Salata
Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
Rota: Otel - Kekova ( 150 km) Kekova – Otel (150 km)
Toplam Kat Edilecek Mesafe: 300 Km
Otele Giriş Saati: 19.30
4.GÜN SAKLIKENT - PATARA PLAJI YÜZME MOLASI - XANTHOS ANTİK KENTİ
Turumuz, sabah otelimizde alınan kahvaltı sonrası antik dönemde Xanthos Çayı olarak bilinen ve halk arasın da Sarı Çay olarak da adlandırılan Eşen Çayı ile bütünleşen 18 km’lik Saklıkent Kanyonunda, buz gibi suya ayaklarımızı sokarak keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Soğuk suya doyamayan misafirlerimiz ise Karaçay Nehri üzerinde 5 km parkurda şişme botlarla rafting yapabilirler veya nehrin iki tarafına kurulan platform sayesinde zipline yapabilirler (Ekstra).  Sonrasında 12 km'lik sahil uzunluğu ve 1500 metreye ulaşan genişliği ile Türkiye'nin en uzun plajlarından olan ve incecik kumdan oluşan plajı ile Caretta Caretta kaplumbağalarının yumurtlama alanı olan Patara Plajına hareket ediyoruz. Plaja ulaşmadan öncede Likya bölgesinin önemli kentlerinden biri olan Patara kentinin kalıntılarını panaromik görerek plaja ulaşıyoruz. Burada vereceğimiz mola sırasında isteyen misafirlerimiz Patara antik kentinide gezebilirler. Plaj molamızın ardından son durak noktamız olan Likya Birliği’nin idari merkezi olarak nitelenen Xanthos'a hareket ediyoruz.  Xanthos örenyeri, Likya uygarlığının özgünlüğü ve kazılarda elde edilen buluntuların önemi nedeniyle UNESCO tarafından Dünya Kültür Mirası Listesi'ne dâhil edilmiştir. Antik kent gezimizin ardından otelimize geri dönüyoruz. Aksam yemeği ve konaklama otelimizde.
Ekstra Turlar: 
Oniki Adalar Tekne Turu: Dileyen misafirlerimiz ile Fethiye’nin ve Göçek’in birbirinden güzel koy ve adalarında yunuslar gibi özgürce yüzebileceğimiz, maviyi ve yeşili bir arada görmeye doyacağımız Oniki Adalar Tekne Turumuza (3. Tekne Turu) çıkıyoruz (EKSTRA : Öğlen Yemekleri dahil) . Tekne turumuzda Kızıl Ada, Göcek Adası, Tavşan Adası, Yassıcılar Adası, Katrancı Adası, Şövalye Adası başlıca göreceğimiz yerler olacak. Bu noktalarda vereceğimiz yüzme molaları sonrasında tekne turumuzu tamamlıyoruz. EKSTRA
Fethiye Dalış Turu: Fethiye ve çevresindeki su altı dünyasını keşfetmek isteyenler için en ideal aktivite olan Fethiye Dalış Turu profesyonel dalış eğitmenleri eşliğinde tamamlanır. Özel bir yetenek, bilgi veya donanım gerektirmeyen Fethiye Su Altı Dalışı esnasında büyülü bir dünyanın kapılarından giriş yapılır. Her yaştan misafirimizin rahatlıkla katılabileceği bir su sporu olarak görülmesi gereken dalışlar, su altını keşfetme hayaliyle yanıp tutuşanlar için adrenalin dolu bir eğlence olarak düşünülebilir. Sabah 09.00 gibi başlayan program saat 17.30-18.00 gibi sona eriyor.
Sabah Kahvaltısı: Otelde  Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir
Öğle Yemeği: Ekstra Olarak Alınacaktır.
Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
Rota: Fethiye - Saklıkent (45 Km) Saklıkent - Patara (30 km) Patara - Fethiye (75 km)
Toplam Kat Edilecek Mesafe: 150 Km
Otele Giriş Saati: 19.00
5.GÜN AZMAK ÇAYI – GÖKOVA KÖRFEZİ TEKNE TURU – AKYAKA KASABASI - KLEOPATRA PLAJI – SEDİR ADASI - MARMARİS
Turumuz, sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Gökova’ya doğru hareket ediyoruz. Evleriyle mimari ödül sahibi olan Akyaka’ya ulaşıyoruz, Azmak Çayı kenarından körfeze doğru bir gezinti yapıyoruz. Akyaka’nın güzelliklerini görünce “biz neden burada yaşamıyoruz” diyeceksiniz. Azmak Çayı’nın güzelliği daha hafızanızdan silinmeden Gökova Tekne Turumuza  çıkıyoruz (EKSTRA). Bu tekne turumuzda; Gelibolu Adası, İncekum, Sualtı Mağaraları, Lacivert Koy başlıca göreceğimiz yerler olacak. Bu noktalarda vereceğimiz yüzme molalarının ardından Sedir Adası’na gidiyoruz. Sedir Adası’nda dünyaca ünlü Kleopatra Plajı’nda verilen yüzme molamızın ardından Akyaka’ya geri dönüyoruz. Tekne turuna katılmayan misafirlerimiz ise Akyaka Mavi Bayraklı Halk Plajında zaman geçirebilirler.  Akyaka Beldesinden bedenen ayrılırken ruhumuzu da Gökova Körfezi’nde bırakıyor ve Ege'nin incisi olan Marmaris'e hareket ediyoruz. Marmaris'i yukarıdan göreceğimiz noktada kısa bir mola verdikten sonra Marmaris şehir merkezine hareket ediyoruz. Rehberimiz tarafından kısa bir yürüyüşün ardından Barlar sokağının olduğu noktada akşam yemeği molamızı veriyoruz. Keyifli bir akşam yemeği sonrası İzmir'e ulaşıyor ve bir başka Tatilsa organizasyonunda buluşmak üzere, sizleri aldığımız noktalara bırakıyor ve üzülerek sizlerle vedalaşıyoruz. Hoşçakalın...
Sabah Kahvaltısı: Otelde  Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir
Öğle Yemeği: Ekstra Olarak Alınacaktır.
Akşam Yemeği: Marmaris: Serbest Menu (Ekstra)
Rota: Otel - Akyaka (100 km) Akyaka – Marmaris (35 km) Marmaris - İzmir  (240 km)
Konaklama: DİKKAT BU GECE OTEL KONAKLAMASI YOKTUR.
Toplam Kat Edilecek Mesafe: 375 Km


İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak
21.08.2022 / 25.08.2022
()
Atlas Otel, Yunus Otel, Blue Pearl Otel vb.
2,970.00 TRY
3,960.00 TRY
2,871.00 TRY
22.08.2022 / 26.08.2022
()
Atlas Otel, Yunus Otel, Blue Pearl Otel vb.
2,970.00 TRY
3,960.00 TRY
2,871.00 TRY
28.08.2022 / 01.09.2022
()
Atlas Otel, Yunus Otel, Blue Pearl Otel vb.
2,970.00 TRY
3,960.00 TRY
2,871.00 TRY
29.08.2022 / 02.09.2022
()
Atlas Otel, Yunus Otel, Blue Pearl Otel vb.
2,970.00 TRY
3,960.00 TRY
2,871.00 TRY
04.09.2022 / 08.09.2022
()
Atlas Otel, Yunus Otel, Blue Pearl Otel vb.
2,970.00 TRY
3,960.00 TRY
2,871.00 TRY
05.09.2022 / 09.09.2022
()
Atlas Otel, Yunus Otel, Blue Pearl Otel vb.
2,970.00 TRY
3,960.00 TRY
2,871.00 TRY
11.09.2022 / 15.09.2022
()
Atlas Otel, Yunus Otel, Blue Pearl Otel vb.
2,970.00 TRY
3,960.00 TRY
2,871.00 TRY
12.09.2022 / 16.09.2022
()
Atlas Otel, Yunus Otel, Blue Pearl Otel vb.
2,970.00 TRY
3,960.00 TRY
2,871.00 TRY
18.09.2022 / 22.09.2022
()
Atlas Otel, Yunus Otel, Blue Pearl Otel vb.
2,970.00 TRY
3,960.00 TRY
2,871.00 TRY
19.09.2022 / 23.09.2022
()
Atlas Otel, Yunus Otel, Blue Pearl Otel vb.
2,970.00 TRY
3,960.00 TRY
2,871.00 TRY
25.09.2022 / 29.09.2022
()
Atlas Otel, Yunus Otel, Blue Pearl Otel vb.
2,970.00 TRY
3,960.00 TRY
2,871.00 TRY
26.09.2022 / 30.09.2022
()
Atlas Otel, Yunus Otel, Blue Pearl Otel vb.
2,970.00 TRY
3,960.00 TRY
2,871.00 TRY
02.10.2022 / 06.10.2022
()
Atlas Otel, Yunus Otel, Blue Pearl Otel vb.
2,970.00 TRY
3,960.00 TRY
2,871.00 TRY
03.10.2022 / 07.10.2022
()
Atlas Otel, Yunus Otel, Blue Pearl Otel vb.
2,970.00 TRY
3,960.00 TRY
2,871.00 TRY
09.10.2022 / 13.10.2022
()
Atlas Otel, Yunus Otel, Blue Pearl Otel vb.
2,970.00 TRY
3,960.00 TRY
2,871.00 TRY
10.10.2022 / 14.10.2022
()
Atlas Otel, Yunus Otel, Blue Pearl Otel vb.
2,970.00 TRY
3,960.00 TRY
2,871.00 TRY


Toplam Tur Mesafesi: 1350 Km
Varış Saati: 22.00 / 23.00
 
İPTAL VE İADE GÜVENCE PAKETİ: Tura Çıkış  Gününden; 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon İptal Talebinde Bulunulması veya Değişiklik Halinde Koşulsuz Yüzde 100 Kesintisiz İade Garantisi Sunuluyor. 1, 2 veya 3 Gece Konaklamalı Turlarda Paket Bedeli Kişi Başı 35 TL’dir. 4 Gece ve Üzeri Konaklamalı Turlarda Paket Bedeli Kişi Başı 50 TL’dir. Uçaklı Turlarda İptal İade Güvence Paketi Eklenememektedir.
 
1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI
Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır)
 
TURUN OTELLERİ: Turumuzda, 3, 4, 5 yıldız veya Özel Belgeli otellerde konaklama gerçekleşecektir. Programda belirtilen oteller örnek olup, konaklama önceliği olan tesislerdir. Yüksek sezonda otellerde değişiklik olabilir.
 
ÖNEMLİ:
* İlk gün otele girmeden geziye başlayacağımızdan, yüzme için gerekli kıyafetlerinizi ayrı bir şekilde hazırlayınız.
* Programlarımızda Gerçekleştirilen Tekne Turlarımızda yüzme molaları için belirttiğimiz koyların hangilerinde mola verileceğine; yoğunluk, rüzgâr yönü ve şiddeti, berraklık, denizdeki akıntı gibi etkenler dikkate alınarak, tekne kaptanı tarafından karar verilir.
* Gece Turları, Ekstralar: Tüm gece turları ekstra olup katılıma ve kişi sayısına bağlı olarak gerçekleştirilir.
 
İKLİM
Akdeniz iklimi, yaz sıcaklığı güneş ışınlarının düşme açısına, kuraklık ise alçalıcı hava hareketlerine bağlıdır. En sıcak ay ortalaması 26-28 °C, en soğuk ay ortalaması 8-10 °C dir. Yıllık sıcaklık ortalaması 18 °C dir. Kar yağışı ve don olayı çok ender görülür. En fazla yağış kışın, en az yağış yazın düşer. Kışın görülen yağışlar cephesel kökenlidir. Cephesel yağışlar en fazla bu iklimde görülür. Yıllık yağış miktarı yükseltiye göre değişir. Ortalama 600 -1000 mm arasındadır. Yağış rejimi düzensizdir. Bitki örtüsü Kızılçam ormanlarıdır. Alçak alanlarda (0-800 m) Makiler bu ormanların tahribiyle oluşmuştur. Maki yaz kuraklığına, dayanabilen; Mersin, Defne, Kocayemiş, Zeytin, Zakkum Keçiboynuzu gibi kısa bodur ağaçlardan meydana gelen bir bitki topluluğudur.
 
TEKNELER
Gökova; 60 kişilik, 25 metre uzunluğunda 5 metre genişliğinde ege tipi teknelerdir. Soyunma kabinli, duş ve tuvaletli, üst kat güneşlenme alanı, alt kat restoran oturma salonudur.
Dalyan; 30 kişilik, standart dalyan tipi teknelerdir. Bölgedeki doğal yaşamı etkilemesinden dolayı bütün tekneler aynı standartta yapılmıştır.
12 Adalar; 80 kişilik 35 metre uzunluğunda 6 metre genişliğinde ege tipi teknelerdir. Soyunma kabinli, duş ve tuvaletli, üst kat güneşlenme alanı, alt kat restoran oturma salonudur.
Kekova; 50 kişilik 25 metre uzunluğunda 5 metre genişliğinde ege tipi teknelerdir. Soyunma kabinli, duş ve tuvaletli, üst kat güneşlenme alanı, alt kat restoran oturma salonudur.
DİĞER DETAYLAR
Paragliding (Yamaç Paraşütü): Özel olarak dizayn edilmiş 42 m2 büyüklüğünde olan iki kişilik yamaç paraşütü ile gerçekleştirilen uçuşlara tandem denir. Tandem uçuşlarında paraşütü bu konuda deneyimli bir pilot kullanır; ikinci kişi ise yolcu durumundadır. Dünyanın en güvenli ve en güzel uçuş bölgelerinden biri olarak uluslararası üne sahip olan Fethiye, Ölüdeniz - Babadağ’dan 1992 yılından beri tandem uçuşları gerçekleştirilmektedir. Her uçuş yaklaşık bir saat sürer. Çocuklardan yaşlılara kadar her yaştaki insan rahatlıkla tandem uçuşu yapabilir. Yamaç paraşütünü, sağlık koşullarının uygunluğunu belirtmek suretiyle, 16 – 55 yas arası herkes yapabilir. Epilepsi, astım, kalp, bel ve omurga rahatsızlıkları olanlar yamaç paraşütüne katılamazlar.
 
OTOBÜSLER
MERCEDES TRAVEGO & TOURISMO: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.
MAN FORTUNA: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.
NEOPLAN CITYLINER / TOURLINER: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.
TEMSA SAFIR / MARATON: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.
 
MIDIBUSLER
ISUZU TURKUAZ: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.
NOVO LUX: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.
SULTAN OTOGAR: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.
MINIBUSLER
MERCEDES SPRİNTER: 12+1 veya 16 + 1 Koltuklandırma, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabı, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.
WOLKSWAGEN CRAFTER: 12+1 veya 16 + 1 Koltuklandırma, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabı, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.
NOT: Turlarımızda kişi sayısına göre, yukarıda belirtilen araç tiplerinden herhangi birisi kullanılır.
TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.

*  Otellerde 4 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
*  Turizm Belgeli Otobüsler İle Ulaşım
*  Tatilsa Güvencesi
*  Profesyonel Rehber İle Çevre Gezileri
*  Açık Büfe 4 Sabah Kahvaltısı
*  Açık Büfe veya Set Menü 4 Akşam Yemeği
*  1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
*  Ekstra Olarak Belirtilmeyen Tüm Tekne Turları (Kekova, Dalyan)

 

*  Tüm Öğlen Yemekleri
*  Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
*  Tüm Özel Harcamalar
*  Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
*  Müze Giriş Ücretleri