Menü

Grand Likya (Fethiye) Plaj ve Tekne Turu | Aymes Otel 5 Gece Konaklamalı 6 Gece 7 Gün1. GÜN İstanbul Hareket Günü

 

21.00 Beylikdüzü Shell İstasyonu Marmara Park Karşısı,
21:45 Ataköy Olimpiyat Evi Sinan Erdem Spor Salonu,
22:15 Mecidiyeköy Divan Otel Önü, 
23:00 
Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı,
23:15 Kartal Köprüsü (E-5 Ankara Yönü)
00:45 Bursa Nilüfer Carrefour

Hareket noktalarımızdan siz değerli misafirlerimizi alarak gece yolculuğumuza başlıyoruz.

2. GÜN TUR ÜCRETİNE DAHİL TAM GÜN GÖKOVA TEKNE TURU, Sakar Geçidi, Akyaka Beldesi, İncekum Plajı, Kleopatra Plajı, Aşıklar Yolu

Sabah yolda alınan ekstra kahvaltı sonrası Sakar Geçidi’ne ulaşıyoruz. Muğla ve Gökova’yı birbirine bağlayan Sakar Geçidi’nde verilen kısa molada isteyen misafirlerimiz antik dönemde Keramikos Körfezi adıyla bilinen Gökova Körfezi ve Ovası’nın (Kerme), Aşıklar Yolu’nun unutulamayacak manzarasını seyredip yukarıdan fotoğraflayabilirler. Kısa yolculuk sonrası Ege'nin gizli cennetlerinden Akyaka’ya varıyoruz. Gökova’nın koyları sahip olduğu eşsiz doğal güzelliklerini keşfetmenizi bekliyor... Akyaka iskelesinden bineceğimiz teknemizle muhteşem koylara ve denize sahip, uğruna mitolojik hikayeler yazılıp savaşların yapıldığı Gökova’da, tekne turumuza başlıyoruz. Gün boyu verilen yüzme molalarında uğrayacağımız koylar arasında Yeşil Deniz, Zeytinli Koy, İnce Kum, Lacivert Koy, Sedir Adası olacak. Marcus Antonius’un Kleopatra için Mısır’dan gemiler ile kum getirerek yaptırdığı Kleopatra Plajında verilen mola sonrası teknemize binerek Akyaka’ya geri dönüyoruz. Sonrasında otobüsümüze binerek Aşıklar Yoluna gidiyoruz. Okaliptüs ağaçlarının gölgesinde, gün batımında yapacağımız güzel bir yürüyüş sonrasında otobüsümüze binerek, otelimize hareket. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Not: Sezon yoğunluğu nedeniyle yukarıda yazılmış olan bazı koylar ve yüzme molası noktaları kalabalık olması durumunda, kalabalık noktalar yerine Yeşildeniz veya Ziraatçiler Koyu duraklarından birisi kullanılabilecektir.


Kahvaltı: Yol üzeri mola tesislerinde ekstra olarak alınmaktadır.
Öğle Yemeği: Gökova tekne turu esnasında ekstra olarak teknede sunuluyor.
Akşam Yemeği: Tur ücretine dahil. Otelde açık büfe veya set menü olarak sunuluyor. (Tüm içecekler ekstra.)
Konaklama: Aymes Hotel 
Rota: İstanbul - Bursa (259 km) - Susurluk (105 km) - İzmir (220 km) - Muğla (230 km) - Akyaka (25 km) - Fethiye (118 km) Toplam 957 km

3. GÜN Ölüdeniz ( Lagün – Belcekız Plajı ), Kayaköy, TUR ÜCRETİNE DAHİL DALYAN TEKNE TURU, Dalyan Kaya Mezarları, Dalyan Deltası, İztuzu Plajı

Sabah otelimizde alınan kahvaltı sonrasında, 2006 yılında Dünya'nın en güzel kumsalı seçilmiş dünyaca ünlü merkezimiz Ölüdeniz’e hareket ediyoruz. 1978 yılında Millî Park olarak belirlenmiş olup, 1. derecede doğal sit alanı olan Lagün’de vereceğimiz yeterli zamanda plajdan yüzme şansımız olacak. Verilen serbest zamanın ardından aracımızda buluşup Lozan Antlaşması sonrası yapılan nüfus mübadelesi sonucu tekrar yerleşim olmadığı için boş kalan ve döneminde oldukça  fazla yerleşik bir nüfusa sahip olan Kayaköy’e uğruyoruz. Köy içinde yapılan yürüyüş ve fotoğraf çekimleri sonrası Eski Kiliseyi görerek bilgi aldıktan sonra Fethiye’ye özgü ürünleri bulabileceğimiz Yörük pazarına doğru hareket ediyoruz. Buradaki ürünler hakkında bilgi alıp  alışverişlerimizi yaptıktan sonra aracımızla hareket ederek Dalyan’a (Kaunos) ulaşıyoruz. Öğle yemeğinin ardından bineceğimiz kanal teknesiyle Köyceğiz Gölü’nden başlayıp İztuzu Plajı’nda  son bulan ve doğal bir labirent olan Dalyan Kanalı içinde turumuza başlıyoruz. Ülkemizin tanıtım simgelerinden birisi olan ünlü Dalyan - Kaunos Tapınak Tipi Kral ve Yönetici Mezarları bizleri etkileyecek. Dalyan Kanalı içerisinde devam edecek ve İztuzu Plajı’nda son bulacak olan keyifli yolculukta, şansımız varsa Caretta Caretta kaplumbağalarını da görüyoruz. Arzu eden misafirlerimiz  deltada ve Köyceğiz Gölü’nde bol miktarda bulunan ve Carettalar’ın da en sevdiği besinlerden birisi olan mavi yengeçlerin tadına bakabilirler. Ardından ise koruma altında bir tür olan Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarının Atlantik Okyanusu’ndan Anadolu sahillerine gelerek yumurtalarını bıraktıkları, altın renkli kumlarıyla ünlü İztuzu Plajı’na varıyoruz. Burada dileyen misafirlerimiz  5 km’lik plajdan yararlanabilir, dileyenler kanal ağzında yüzmenin keyfini çıkarabilirler. Dinlenmek için hoş kafeteryalarında bulunduğu İztuzu Plajı’ndaki molamızın ardından tekrar teknemizle kanalı takip ederek Dalyan’a ulaşıyoruz. Aracımıza binerek otel’e doğru hareket ediyoruz.

Kahvaltı: Tur ücretine dahil, otelde açık büfe olarak sunuluyor.
Öğle Yemeği: Dalyan’da ekstra olarak alınmaktadır.
Akşam Yemeği: Otelde tur ücretine dahil olarak açık büfe veya set menü olarak sunuluyor. Tüm içecekler ekstra.
Konaklama: Aymes Hotel
Rota: Ölüdeniz -Dalyan(77 km) Marmaris-Dalyan (86Km.)  Toplam 163Km.

4. GÜN Kelebekler Vadisi Tekne Turu, Tam Gün Jeep Safari, Yamaç Paraşütü

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz ekstra aktivitelerimize katılarak günü değerlendirebilirler.
1. Seçenek Plajda Yüzme Molası: Ölüdeniz Lagün’de bulunan otelimizin plajnda güneşlenebilir, denize girebilirsiniz.
2. Seçenek  Ekstra Kelebekler  Vadisi Tekne Turu: Belcekız Plajı’nda bizleri bekleyen teknemize binerek, Ölüdeniz tekne turumuza başlıyor ve uçsuz bucaksız mavilikler içinde yol alıyoruz. Yaklaşık yarım saatlik yolculuk sonrası ilk durağımız, adını bu bölgede yaşayan ve şanslıysak bize kendilerini gösterecek olan Akdeniz kelebeklerinin yaşadığı Kelebekler Vadisi oluyor.  Sonrasında teknemiz ile yolumuza maviliklerde devam ediyoruz. Yaklaşık yarım saatlik bir yolculuk  sonrası Akvaryum ve Darboğaz Koyu bizleri bekliyor olacak. Öğle yemeğinin alınması ve yüzme molalarının ardından buradan ayrılan teknemizin rotası Nicholas Adası önünden geçerek Soğuksu Koyu oluyor. Suyun keyfini çıkarmak isteyenler koyda verilen zamanı kullanabilirler. Son yüzme molamızı da verdikten sonra  tekne turumuzu tamamlayarak tekrar Belcekız Plajı’na dönüyoruz  ve otelimize hareket ediyoruz.
3. Seçenek Ekstra Babadağ’dan Yamaç Paraşütü: Dileyen misafirlerimiz tandem (profesyonel pilot) eşliğinde yamaç paraşütü yapabilirler.


Kahvaltı: Otelde açık büfe olarak sunuluyor.
Öğle Yemeği: Ekstra olarak alınmaktadır.
Akşam Yemeği: 
Otelde tur ücretine dahil olarak açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor. Tüm içecekler ekstra.
Konaklama: Aymes Hotel 
Rota: Fethiye ilçe merkezi ve çevresi - Fethiye - Çalış (10 km) - Hisarönü (35 km)

Not: Kelebekler Vadisi açık denizden tekne ile yanaşılacak bir konumda bulunuyor. Çok ender bir durum olmasına rağmen yoğun dalgada yanaşılması tavsiye edilmemektedir. Böyle bir durum olması durumunda Kelebekler Vadisi programı yerine başka alternatif bir koy programı gerçekleştirilecektir.
5. GÜN Kaputaş Plajı Yüzme Molası, Kaş, TUR ÜCRETİNE DAHİL KEKOVA & BATIK ŞEHİR TEKNE TURU, Üçağız, Simena

 Sabah otelde alınan erken kahvaltının ardından hareketle Kalkan, Kaş sahillerini izleyerek Kaputaş Plajı’na ulaşıyor ve yüzme molası veriyoruz. Ardından Kaş istikametine doğru hareket ediyoruz. Kaş ve Türkiye’ye en yakın Yunan adası olan Meis Adası’nı fotoğraflamak için mola veriyoruz. Daha sonra doğa ve kültürün bir arada bulunduğu bu günde Kekova bölgesinin olağanüstü güzelliklerinin peşine düşeceğiz. Üçağız köyüne doğru sert virajlardan inerken Kekova’nın muhteşem manzarası sizi kucaklayacak. Kekova bölgesi olarak adlandırdığımız bölge 1990’da sit alanı olmuş adını Kekova adasından alıp, Batıkşehir, Simena Kaleköy ve Üçağız (Teimiussa) köyünü kapsayan alandır. Üçağız köyünden başlayan tekne turumuzda Kekova bölgesinin muhteşem koylarında yüzmenin keyfine varacaksınız, MS 141 ve 240 yıllarında yaşanmış büyük depremler sonucu sular altında kalmış kısım günümüzde Batık Şehir (Dolichiste) olarak adlandırılıyor. Su altında kalmış batıklar ve tarih sizleri büyüleyecek. Kekova tekne turumuzda göreceğiniz yerler; Yolu olmayan Simena (Kale Köy), Tersane Koyu, Hamidiye Koyu, Kekova Adası olacak. Ardından teknemiz bizleri ortalama 15 dakika sonrasında kıyıya ulaştırmış olacak. Kıyıda köylü teyzelerin deniz kabuklarından yapmış olduğu ürünleri görebilmek ve alışveriş yapmak için kısa bir zaman sonrasında  otobüsümüze biniyoruz ve Fethiye’deki otelimize doğru yol alıyoruz. Akşam saatlerde otelimize varıyoruz.

Kahvaltı: Tur ücretine dahil, otelde açık büfe olarak sunuluyor.
Öğle Yemeği: Kekova Tekne Turu esnasında ekstra olarak sunuluyor.
Akşam Yemeği: Otelde tur ücretine dahil olarak açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor. Tüm içecekler ekstra.
Konaklama: Aymes Hotel 
Rota: Fethiye - Kalkan (80 km) - Kaş (24 km) - Kekova (24 km) - Fethiye (140 km) Toplam - 283 km

6. GÜN Tam Gün 12 Adalar Tekne Turu, Tam Gün Dalış Turu(Ekstra)

Turumuzun üçüncü günü otelde alacağımız kahvaltı ardından misafirlerimiz alternatiflerimizi değerlendirerek günü dilediği gibi geçirebilirler.
1.Seçenek  Ekstra Tam Gün 12 Adalar Tekne Turu: Fethiye Marinası’ndan bineceğimiz teknemizle tüm gün boyunca 12 Adalar Tekne Turu yapıyoruz. Mavi denizin yeşil ormanlarla birleştiği ve turkuazın büyülü tonuyla bezenmiş Göcek koylarından, 12 Adalar içinde yerleşime sahip tek ada olan Şövalye Adası’nın yanından geçiyoruz ve teknemiz yönünü Kızılada istikametine çeviriyor. Denizin içinden fışkırmış küçük yeşil tepelerin arasından geçerek Yavansu’ya varıyoruz. Sonrasında ise sırasıyla Akvaryum, öğle yemeğimizi alacağımız Yaz Limanı’nın ardından Yassıcalar ve Kızılada, yüzme molalarımızı verip güneşlenebileceğimiz duraklarımız oluyor. Kristal berraklığındaki sularda kulaç atıp eğleneceğimiz deniz molalarımızı ve tekne turumuzu marinada tamamlıyoruz.
2.Seçenek  Ekstra Tam Gün Dalış Turu: Transfer aracımız sizleri otelden alarak sertifikalara ve uluslararası lisanslara sahip dalış eğitmenlerince  yapılacak bilgilendirme ardından dalış noktasına varılıyor. Gün boyu sürecek aktivite süresince tekne de güneşlenme ve yüzme imkanımız olacaktır.

Kahvaltı: Tur ücretine dahil, otelde açık büfe olarak sunuluyor.
Öğle Yemeği: Bölgede serbest olarak alınıyor.
Akşam Yemeği: Tur ücretine dahil. Otelde açık büfe veya set menü olarak sunuluyor (tüm içecekler ekstra)
Konaklama: Aymes Hotel 
Rota: Fethiye ilçe merkezi ve çevresi - Fethiye –Göcek (30 km) -Otel (30 km) Toplam 60 km

 

7. GÜN PATARA PLAJI YÜZME MOLASI, Xanthos Antik Kenti, Saklıkent Kanyonu, Tlos Antik Kenti (Panoramik), Yakapark

Sabah otelimizde alınan kahvaltı sonrası tur otobüsümüze binerek güne başlıyoruz. İlk durağımız Antik Çağ’ın en önemli kentlerinin biri olmasının yanı sıra Likya Bölgesi’nin tarihi altyapısını da en iyi veren kentlerden biri olan Xantkos (Ksantos) olacak. Burada Yazıtlı Pilye, Agora, Harpyler Anıtı ve Tiyatro kalıntıları görüp rehberimizden bilgi aldıktan sonra ülkemizin en ünlü kanyonlarından biri olan Saklıkent Kanyonu’nu görmek için aracımızla hareket ediyoruz. Kanyondaki keyifli yürüyüşümüz sonrasında  ayrılarak Tlos (Talawa) Antik Kenti (panoramik) içinden geçerek bölgenin en güzel doğal alanlarından biri olan Yakapark’a ulaşıyoruz. 14 derecelik su kaynağı ve muhteşem doğasıyla, öğle yemeğimizi de alacağımız Yakapark’ta verilen yeterli serbest zamanda dinlenebilir, tatlı su şelalelerine girebilir, alabalıkları görebilirsiniz. Günümüzü plajda denize girip, güneşlenip dinlenerek sonlandıracağımız nokta ise Yakapark’tan otobüs yolculuğu ile ulaştığımız Patara Plajı olacak. Verilen serbest yüzme molası sonrası akşam saatlerinde İstanbul’a dönüş yolculuğumuz başlıyor.

Kahvaltı: Tur ücretine dahil, otelde açık büfe olarak sunuluyor.
Öğle Yemeği: Ekstra olarak alınmaktadır.
Akşam Yemeği: Köfteci Efe (Ekstra)
Konaklama: BU GECE OTEL KONAKLAMASI BULUNMUYOR. GECE YOLCULUĞU İLE DÖNÜYORUZ!
Rota: Fethiye - Akyaka (118 km) - Muğla (25 km) - İzmir (230 km) Toplam: 373 km

Not: Programımızda olan Saklıkent’te kanyon yürüyüşü yapılacak ve bu yürüyüşümüze su yatağından devam edilecek. Be nedenle misafirlerimizin rahat yürüyebilmesi için su içinde kalmasında sorun olmayacak ve ayaktan çıkmayacak şekilde kapatılabilecek lastik ayakkabı ve sandalet bulundurmaları ve aynı zamanda ıslanma ihtimaline karşı yanlarında basit günlük ve kuru kıyafet bulundurmalarını tavsiye ederiz.

8. GÜN Dönüş Yolculuğu ve İstanbul'a varış

Gece yolda verilen molanın ardından, İstanbul’a hareket ediyoruz. Susurluk-Bursa yolunu izleyerek sabah saatlerinde İstanbul’a varıyor ve sizleri aldığımız noktalarda bırakarak bir başka Tatilsa gezisinde görüşmek üzere sizlerle vedalaşıyoruz.

Rota: İzmir - Susurluk (220 km) - Bursa (105 km) - İstanbul (259 km) Toplam: 584 km


İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak
19.08.2022 / 25.08.2022
()
3 veya 4 Yıldızlı Oteller
3,510.00 TRY
4,680.00 TRY
3,450.00 TRY
20.08.2022 / 26.08.2022
()
3 veya 4 Yıldızlı Oteller
3,510.00 TRY
4,680.00 TRY
3,450.00 TRY
21.08.2022 / 27.08.2022
()
3 veya 4 Yıldızlı Oteller
3,510.00 TRY
4,680.00 TRY
3,450.00 TRY
26.08.2022 / 01.09.2022
()
3 veya 4 Yıldızlı Oteller
3,510.00 TRY
4,680.00 TRY
3,450.00 TRY
27.08.2022 / 02.09.2022
()
3 veya 4 Yıldızlı Oteller
3,510.00 TRY
4,680.00 TRY
3,450.00 TRY
28.08.2022 / 03.09.2022
()
3 veya 4 Yıldızlı Oteller
3,510.00 TRY
4,680.00 TRY
3,450.00 TRY
02.09.2022 / 08.09.2022
()
3 veya 4 Yıldızlı Oteller
3,510.00 TRY
4,680.00 TRY
3,450.00 TRY
03.09.2022 / 09.09.2022
()
3 veya 4 Yıldızlı Oteller
3,510.00 TRY
4,680.00 TRY
3,450.00 TRY
04.09.2022 / 10.09.2022
()
3 veya 4 Yıldızlı Oteller
3,510.00 TRY
4,680.00 TRY
3,450.00 TRY
09.09.2022 / 15.09.2022
()
3 veya 4 Yıldızlı Oteller
3,510.00 TRY
4,680.00 TRY
3,450.00 TRY


Genel Şartlar

-Turumuzun süresi 7 Gece 8 Gündür. Otel konaklaması 5 Gece olarak gerçekleşmektedir.
-Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanabilir.
-Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız otel, otobüs, uçak tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ve ayrı ayrı düşünülemez.
-0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
-Üç kişilik rezervasyonlarda odalarda 3. Yatak normal yatak konforunda olmayabilir. Otel duruma göre misafirlerimize açılır kapanır yatak ya da çekyat verebilir.
-Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilemez.
-Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Koltuk numaraları rezervasyon tarih sırasına göre belirlenir. Turu erken satın alan misafirler önde oturmaya hak kazanırlar. 4 gece ve üzeri konaklamalı turlarda oturma düzeninde rotasyon uygulaması yapılır. (Aracın sol tarafında oturan misafirler öne doğru, sağ tarafında oturan misafirler arkaya doğru 2 koltuk boş bırakarak 3. koltuğa otururlar ve konaklamadan sonraki her gün bu şekilde saat yönünde döngü olur. Turun son günü tüm misafirler ilk gün verilen koltuk numarasında yolculuk gerçekleştirir.)
-Tüm turlarda kademeli fiyat uygulaması geçerlidir. Turların doluluğu arttıkça tur fiyatları da artmaktadır. Satın alınan tarihten sonraki fiyat değişikliklerinde misafir aradaki farkı talep edemez.

-Uçaklı Turlarda Tatilsa, yoğunluğa bağlı olarak ve programı aksatmamak kaydıyla; havalimanı, havayolu şirketi ve uçuş saati değiştirme hakkını saklı tutar.
-Ekstra Turlar, kişi sayısına bağlı olarak hareket eder. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde misafirin tazminat hakkı doğmaz. Bu durumda Tatilsa'nın bir sorumluluğu yoktur.
-Ekstra tur fiyatları değişebilir. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.
-Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup, olası gecikmelerde, Tatilsa'nın  sorumluluğu değildir, misafirin ise tazminat hakkı yoktur.
-Tur konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.
-Tüm odalamalar, otel yetkilileri tarafından yapılmakta olup, Tatilsa'nın herhangi bir yaptırımı yoktur.
-Kültür turlarında konaklamalar şehir otelleri standartlarına sahiptir. Otellerde yöresel yemek olma zorunluluğu yoktur, set menü olarak veya açık büfe olarak hizmet vermektedir.
-Turlar esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından, misafirlerimizin bu duruma karşı hazırlıklı olmasında fayda vardır.
-Öğle yemeklerinde yöreye özgü ekonomik menüler oluşturulabilir. Öğle ve akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.
-Tur öncesi ya da tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlardan Tatilsa'nın sorumluluğu yoktur.
-Bu turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 20 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 20 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Tatilsa'da saklıdır.
-Turun iptali durumunda Tatilsa iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.
-Müze ve ören yeri girişi ücretleri fiyatlara dahil değildir.
-Tatilsa yıldız kategorisi aynı kalmak şartıyla eş değer veya bir üst kategoride otel değiştirme haklını saklı tutar.
-Seyahat süresince kullandığımız araçlar ve otellerden ayrılırken eşyalarınızı eksiksiz olarak yanınıza aldığınızdan emin olunuz, kaybolan eşyalarınızdan Tatilsa sorumlu değildir.

 

-Standart İptal Şartları: Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 29 - 21 gün arası kalması durumunda yapılan iptaller de %30 noshow (kesinti bedeli), 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 noshow (kesinti bedeli) uygulanır. Sağlık sebebi nedeni ile iptal talebi olması durumunda Türkiye’den devlet hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır.

-İptal İade Güvence Paketi Ve Zorunlu Seyahat Sigortası Hakkında İptal iade güvence paketi; Tura çıkış gününden; 72 saat (3 gün) öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz %100 kesintisiz iade garantisi sunuluyor. Konaklamalı turlarda sigorta bedeli kişi başı 25 TL’dir.

-Zorunlu seyahat sigortası; acentemiz tarafından tüm misafirlerimize ücretsiz olarak yapılan sigorta kapsamı detayları; acentenin iflası veya herhangi bir nedenle Paket Tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel Sağlık Sigortası Misafire Ait Özel Harcamadır)

-Kişi Sayısına Göre Kullanılacak Araçlar
Otobüsler: (32 - 54 Kişi Sayılarında Kullanılır) Mercedes Travego/Tourismo, Neoplan Cityliner/ Tourliner, Temsa Safir/Maraton, Man Fortuna
Midibusler: (20 - 31 Kişi Sayılarında Kullanılır) İsuzu Turkuaz , Otokar Mega
Minibusler: ( 19’ya Kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) Vw Volt, Mercedes Sprinter

Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek turu satın almış sayılır.

En Son Sirkü Bir Önceki Sirküyü Geçersiz Kılar. 10.11.2021 FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR.

TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.

 • 5 Gece Yarım Pansiyon Otel Konaklaması 
 • 5 Akşam yemeği, 5 Sabah kahvaltısı
 • Profesyonel Rehberler Eşliğinde Tüm Çevre Gezileri 
 • Lüks Otobüsler ile Ulaşım
 • Tatilsa güvencesi ile Tursab seyahat sigortası
 • Gökova Tekne Turu
 • Dalyan Tekne Turu
 • Kekova Batık Şehir Tekne Turu

 • Öğle Yemekleri
 • Yemeklerde alınacak içecekler
 • Müze Ören Yeri Girişleri
 • Programda Ekstra Olarak belirtilen Gezi ve Eğlenceler
 • Fethiye 12 adalar tekne turu