Euro 2020 Final Maç Turu - Atlas Global Havayolları ile (Londra)

Ara


A MİLLİ FUTBOL TAKIMIMIZIN, EURO 2020’DE DEVAM ETTİĞİ YOLCULUĞUN FİNALİ LONRADA GERÇEKLEŞİYOR!

 

 

1.Gün İstanbul - Londra

Sabah saat 07:40’da İstanbul Yeni Havalimanında buluşma. Atlasglb’e ait KK2001 sefer numaraları uçak ile 10:40’da Londra’ya hareket ediyoruz. 12:35’de Stansted Havalimanına inişimiz, pasaport ve bagaj işlemlerimizin ardından bizleri hazır bekleyen tur otobüsümüze binerek şehir turumuza başlıyoruz. Şehir turumuzu takiben, Westminster ve Buckingham Sarayları, Parlamento Binası, Amiral Nelson Anıtı, Big Ben, Westminster Köprüsü ve Manastırı, Trafalgar Meydanı görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından öğle yemeği için verilecek serbest zaman sonra otelimize doğru hareket ediyoruz. Giriş işlemlerimizin ardından tüm gün serbest zaman. Geceleme otelimizde.

Sabah Kahvaltısı : Uçakta alınacaktır.
Öğle Yemeği : Verilecek serbest zamanda, ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği : Verilecek serbest zamanda, ektra olarak alınacaktır.
Konaklama : 3* Holiday Inn Limehouse vb. / 4* Holiday Inn Kensington vb.
Para Birimleri : İngiliz Sterlini

2.Gün Londra – Wembley Stadıum (Maç Günü)

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından, Wembley Stadyumu’na gideceğimiz saate kadar serbest zaman. (Hareket saati sonradan bildirilecektir.) Maçın başlama saatine göre belirlenecek deparın ardından keyifli bir futbol maçı seyri bizleri bekliyor. Maç bitiminden sonra rehberimizin belirleyeceği yerde bizleri hazır bekleyen tur otobüsümüze binerek otelimize doğru yola çıkıyoruz. Geceleme otelimizde. (Lütfen Sayfa Sonundaki Uyarıları Detaylıca Okuyunuz.)

Sabah Kahvaltısı : Otelde alınacaktır.
Öğle Yemeği : Verilecek serbest zamanda, ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği : Verilecek serbest zamanda, ektra olarak alınacaktır.
Konaklama : 3* Holiday Inn Limehouse vb. / 4* Holiday Inn Kensington vb.
Para Birimleri : İngiliz Sterlini

3. Gün Londra – İstanbul

Sabah, otelde alacağımız erken kahvaltı sonrası çıkış işlemlerimizi yaparak rehberimizin belirleyeceği saatte tur otobüsümüze biniyor ve Stansted Havalimanı’na doğru yola çıkıyoruz. Pasaport, bilet ve bagaj işlemlerimizin ardından Atlasglb’e ait KK2002 numaralı sefer ile 13:35’te İstanbul uçuşumuz başlıyor. 19:30’da İstanbul Yeni Havalimanı’na inişimiz ardından turumuz sona eriyor.

Sabah Kahvaltısı : Otelde alınacaktır.

 

İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak
11.07.2020 / 13.07.2020
3* Oteller Vb.
799.00EUR
1,149.00EUR
799.00EUR
4* Oteller Vb.
899.00EUR
1,249.00EUR
899.00EUR

— İstanbul – Londra – İstanbul Atlasglb tarifeli seferi ile uçak bileti
— Londra şehir turu
— Seçilen 3* ya da 4* otelde 2 gece oda kahvaltı konaklama
— Alan – otel – alan / otel – stadyum – otel transferleri
— Gümrük vergileri
— Türkçe rehberlik hizmeti

— İngiltere Vizesi

— Yurtdışı çıkış Harcı (50 TL)

— Seyahat Sağlık Sigortası

— Ekstra turlar ve kişisel harcamalar

— Şoför/Rehber/Otel bahşişleri (5 Euro Kişi Başı)

— Maç bileti

 

 

ÖNEMLİ UYARILAR:

 • Tur paketimiz; ulaşım, konaklama, sabah kahvaltıları, belirtilen noktalara transferler, şehir turu ve rehberlik hizmeti içermektedir. Maç bileti paket tura dahil değildir. İlgili turumuz halihazırda bileti olan ya da ilerleyen sürelerde bilet almayı planlayan ya da final maçı tarihinde Londra’da olmak isteyen yolcular içindir.
 • Maç günü şehrin genelinde ve özellikle stadyum çevresinde ciddi yoğunluklar ve güvenlik önlemleri beklenmektedir. Otel stadyum arası yaklaşık 30 km olmakla birlikte ilgili yoğunluktan dolayı stada varış süremiz normalinden daha geç olabilir.
 • Maç günü serbest zamanda ekstra olarak alınacak öğle yemeği, tur otobüsümüzün, tüm yolcularımızı stadyumun bulunduğu bölgeye getirdikten sonra, siz değerli yolcularımızın kendi inisiyatiflerinde olacaktır.
 • Maç akşamı, gerek stadın boşaltılması, gerek kazanan milli takım kutlamalarından dolayı stad ve çevresinde yoğunluklar devam edecektir. Ekstra olarak alınacak akşam yemeği, siz değerli misafirlerimizin inisiyatifinde, saati belli olmaksızın, otel çevresindeki müsait bir restoranda alınabilir.

 

Katılım Koşulları

 • Gün içerisindeki kur değişimleri TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.
 • TatilSA; hava yolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.
 • Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 20 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.
 • Uçuş saatlerimizi ofisimizden öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan TatilSA sorumlu tutulamaz. TatilSA, zorlayıcı nedenlerin bulunması halinde; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
 • Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında ilgili hava yolu kontuarlarında ya da online olarak hava yolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur. 
 • Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri havaalanlarında sesli anons edilmekte ve alandaki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler kişiler tarafından takip edilmelidir.
 • Tura katılım için TatilSA tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen kişilerin uçuşu gerçekleştirememelerinden TatilSA sorumlu değildir. Uçağı kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
 • Programlarda belirtilen geziler zorlayıcı nedenlerin varlığı halinde, belirtilen gün ya da günler dışında başka bir gün yapılabilir. Programa dahil olarak belirtilen öğle ve akşam yemeği servisleri gerekli görüldüğü durumlarda veya uçuş saatlerindeki değişiklikler nedeni ile acentenin belirlediği restoranlarda verilebilir. 
 • Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay süreli ve yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Misafir pasaportlarının hasar görmemiş, yıpranmamış ve yırtılmamış olması zorunludur. Kişilerin gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur.   
 • TatilSA yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak TatilSA`nın hiç bir sorumluluğu yoktur. TatilSA sadece aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında TatilSA’nın herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır. 
 • Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra tur fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir.
 • Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından TatilSA sorumlu tutulamaz. Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından  TatilSA sorumlu tutulamaz.
 • Tura iştirak eden kişilerin; şahsi eşyaları, çantaları ve valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan, kaybolan veya çalınan eşyalardan TatilSA sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında ülkeye veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir. 
 •  TatilSA, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataktan küçüktür. Fiyat listesinde belirtilen çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir. Otellerde sunulan continental kahvaltı tereyağı, reçel veya bal, ekmek, çay veya kahve ile meyve suyundan oluşmaktadır. Grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir. 
 • Tura katılan kişilerin seyahat sırasında yanlarında Seyahat Sigortalarını bulundurmaları gerekmektedir.
 • Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda TatilSA misafirleri TatilSA sorumluluğundadır.
 • 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
 • Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu ve sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

 

Copyright © 2018 Tatilsa.com.tr bir Mediasa Şirketler Grubu ürünüdür.