Menü

Blue Sapphire ile Bodrum Kalkışlı Yunan Adaları 3 Gece 4 Gün1. Gün Bodrum - Kos
Bodrum Cruise Terminalinde  buluşma, gümrük ve pasaport işlemlerinin ardından gemiye giriş işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Kabinlere yerleşme ve serbest zaman.  Gemimiz 16:00 ' da Bodrum limanından hareket edecektir.
Kos
Limana Varış : 19:00
Limandan Hareket : 23:59
2. Gün Santorini - Mykonos
Gemimiz saat 10:00 - 15:00 saatleri arasında Santorini limanına demirleyecektir. Sonrasında gemimiz  Mykonos limanına doğru hareket edecek olup 23:00'da limana yanaşacaktır. 
3. Gün Mykonos
abah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz gemi tarafından düzenlenecek ekstra tura katılabilirler. Gemimizin hareket saati 19:00.
4. Gün Bodrum
Sabah gemide alacağınız kahvaltının ardından gemimiz saat 07:00 ' de Bodrum limanına yanaşacaktır. Bir sonraki seyahatinizde görüşmek dileğiyle.


İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak
15.09.2022 / 18.09.2022
()
İç Kabin - Ros
209.00 EUR
335.00 EUR
209.00 EUR
İç Kabin - Standart
179.00 EUR
299.00 EUR
211.40 EUR
Dış Kabin - Standart
289.00 EUR
349.00 EUR
387.40 EUR
Dış Kabin - Superior
309.00 EUR
399.00 EUR
419.40 EUR
Balkonlu Kabin - Superior
459.00 EUR
960.00 EUR
659.40 EUR
Balkonlu Junior Suit - Kabin
539.00 EUR
1,160.00 EUR
787.40 EUR
Suit - Kabin
609.00 EUR
1,335.00 EUR
899.00 EUR
Grand Suit - Kabin
899.00 EUR
2,060.00 EUR
1,443.00 EUR
Owner Suit - Kabin
949.00 EUR
2,185.00 EUR
1,443.00 EUR


Önemli Bilgiler
 
GEMİ
Seyahate ilişkin Gemi Biletleri ve dahil olan uçuş bilgileri seyahate 48 saat kala iletilmektedir. Katılımcılar bu biletleri ve detayında yer alan bilgilendirmeleri okumak ve kontrol etmekle yükümlüdür. 
1-Uçaklı programlarımızda Tatilsa; havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.
2-Programlarda hava alanında ya da limanlarda  Tatilsa Tur görevlisi bulunmamakla birlikte turlara katılan kişiler için yapılması gereken Check‐in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçak kalkışı öncesinde havalimanlarında ilgili havayolu kontuarlarında yada on‐line olarak havayolu firmalarının internet sitelerinden, gemi kalkışlarında ise kalkıştan 48 önce ilgili gemi firmasının internet sitesi üzerinden ya da limanda ilgili firma kontuarından yapılması zorunludur.
3-Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri havaalanlarında sesli anons edilmekte ve alanda ki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler kişiler tarafından takip edilmelidir.
4-Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan TatilsaTur sorumlu tutulamaz. 
5-Gemi firması gerekli gördüğü durumlarda mücbir sebepler ya da güvenlik nedeni ile tur güzergahı üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 
6-Tura katılım için TatilsaTur tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında ya da limanda hazır bulunmayan, check‐in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check‐in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa ya da gemiye binmeyen kişilerin seyahati gerçekleştirememelerinden TatilsaTur sorumlu değildir. Uçağı ya da gemiyi  kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş‐dönüş yeni uçak biletleri ya da gemiye ulaşabilecekleri limana ulaşımları ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
7-Gemilerin limandan ayrılış saatleri ile ilgili bilgiler gemi içerisinde anons ya da bilgi panoları ile duyurulmaktadır. Misafirler bu bilgileri takip etmekle yükümlüdür. Gemi kalkışının kaçırılması durumunda gemiye farklı bir limandan binerek seyahate devam etmeleri için ya da seyahati yarıda keserek geri dönüşleri için oluşacak olan tüm masraflar kişiye aittir. Seyahatin yarıda kesilmesi durumunda bedel iadesi yapılamaz. 
8-Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Misafir pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması zorunludur. Kişilerin gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur.
9-TatilsaTur Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak TatilsaTur`un hiç bir sorumluluğu yoktur. TatilsaTur sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında TatilsaTur’un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.
10-Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2‐3 saat süreli turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra tur fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir.
11-Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından TatilsaTur sorumlu tutulamaz. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından TatilsaTur sorumlu tutulamaz.
12-Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan TatilsaTur sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.
13-Tatilsa Tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3-4 kişilik kabinlerde ilave yatak uygulaması olup, 3. Ve 4. yatak standart yataktan küçüktür. Fiyat listesinde belirtilen Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir.
14-Fiyatlarımıza tur programında belirtilen detaylar ve havalimanı ve liman vergileri dâhildir. Liman vergisi ücretleri programdaki fiyat listesinin en altında yer almaktadır ve kabin fiyatına eklenerek işlem yapılmaktadır. Gün içerisindeki kur değişimleri TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.
15-Tura katılan kişilerin seyahat sırasında yanlarında Seyahat Sigortalarını bulundurmaları gerekmektedir.
16-Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda TatilsaTur misafirleri TatilsaTur sorumluluğundadır.
17-18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
19-Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
20-Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.
Uçak Ulaşım Uyarılar
*2 yaş altı çocuklar için anne kucağında seyahat etme zorunluluğu vardır. Koltuk satılamaz. Her yetişkin için sadece 1 bebek ile seyahat edebilme hakkı vardır. 2 yaş üzeri çocuklar için koltuk alma zorunluluğu vardır. Bilet satış esnasında hatalı verilen doğum tarihleri chek-in esnasında fark edildiğinde hava yolu kuralları uygulanır. 
*28-35(dahil) hafta arası hamile yolcularımız için “uçak ile seyahatinde sakınca yoktur” ibaresi bulunan uçuştan en geç 7 gün önce alınmış doktor raporu gerekmektedir. 35. Haftadan sonraki hamile yolcular doktor raporu olsa dahi uçuşuna müsaade edilmemektedir. İkiz bebek bekleyen yolcular için bu süre 28 – 32(dahil) haftadır. 
*Uçak içerisinde evcil hayvan taşınmamaktadır. ( görme engelli yolcular eğitimli ve sertifikalı köpekleri ile kabin içinde seyahat edebilirler. )
*Hava alanında talep edilecek özel lift hizmetleri ile ilgili yolcu tarafından  havayolu ile irtibata geçilmesi ve talep edilmesi gerekmektedir. 
*Uçuşlarla ilgili son dakika rötarlar ve kapı değişiklikleri hava yolu tarafından hava alanında belirlendiğinden yolculara alandaki bilgi panoları ( info board) ya da anonslar ile duyurulmaktadır. bu gibi bilgilendirmelerden TatilsaTur’un daha öncesinde bilgisi olması mümkün olmadığından yolcunun alanda bu uyarılara karşı dikkatli olması ve takip etmesi kendi sorumluluğundadır. 
*Hava yolları genel teamülünde bagaj hakki 15kg ile sınırlandırılmaktadır. Kabin içine alınan el bagajları ise 8kg ile sınırlıdır. Uluslar arası kurallara göre tüm uçuşlarda el bagajında 1 litrelik ağzı kilitli poşet içerisinde her biri en fazla 100ml.lik kaplarda sıvı, jel, aerosol taşınabilmektedir. Her yolcu sadece 1 tane poşet taşıyabilir. 
*Yolculun kişisel sebepleri ile kaçırdığı uçuşlardan, kişisel evrak eksikliği, hataları ya da hukuki problemleri nedeni ile uçuşunu gerçekleştirememesinden Jolly Tur sorumlu tutulamaz. 
 
 İptal İade Şartları
 
İPTAL ŞARTLARI
Tur kalkışına 30 günden fazla var ise ödenmesi zorunlu vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar (Zorunlu seyahat sağlık sigortası, paket tur ile ilgili üçüncü kişilere yapılan ve geri alınmayacak olan ödemeler) hariç olmak üzere herhangi bir kesinti yapılmaksızın katılımcının ödemiş olduğu bedel kendisine iade edilir.
 
30-21 gün %85 ceza kesilir.
20 gün ve altı %100 ceza kesilir.
 
Diğer Tur Bilgileri
Blue Sapphire ile 3 Gece Bodrum Kalkışlı Yunan Adaları - Haziran & Temmuz & Eylül & Ekim 2022 
Program Cruise Only'dir.
Program için çok girişli Schengen vizesi gerekmektedir. 
****Ros iç ve Standart iç kabinlerin tümü twin yataklıdır. Sadece istisna olarak 2 kabin dbl bedlidir.
***Ros dış kabin ve standart dış kabin kategorisindeki bazı kabinler görüş engellidir.
***İçecek Paketi: Günlük 2 Bardak  Meşrubat – 2 Bardak Şarap veya Bira, giriş günü odalara 2 şişe (0.33 cl) su ikramı verilecek olup, yemeklerde alınan bardak su, çay ve filtre kahve servisimiz ücretsiz olacaktır . Mini içecek paketimiz sadece ana restoranda geçerlidir. Giriş günü verilen kuponlar ile içeceklerinizi ana restorandan (pole to pole) yemek saatlerinde temin edebilirsiniz.
***SİNGLE, ÜÇLÜ VE DÖRTLÜ KONAKLAMALARDA GÜNCEL MÜSAİTLİK VE FİYATLANDIRMA İÇİN LÜTFEN OPERASYON BİRİMİYLE İRTİBATA GEÇİNİZ. 

Tam Pansiyon Konaklama.
Çay Saati, Gece Yarısı İkramları
Liman vergileri
İçecek Paketi: Günlük 2 Bardak  Meşrubat – 2 Bardak Şarap veya Bira, giriş günü odalara 2 şişe (0.33 cl) su ikramı verilecek olup, yemeklerde alınan bardak su, çay ve filtre kahve servisimiz ücretsiz olacaktır.    
Gemi Hizmetleri.
Servis Ücreti.    
Eğlence ve Aktiviteler.

Tüm alkollü ve alkolsüz içecekler
Kara Turları
Çamaşırhane
Spa, Güzellik Salonu
Mikonos’da Shuttle & Santorini de teleferik ücretleri
A la Carte Restorantlar (Kişi Başı 35 Euro)
İnternet Paketleri  
Shengen Vize ücreti
Joy, Gold ve Platinium İçecek Paketleri
Sigorta
Kişisel Harcamalar