5* Oosterdam ile Avustralya & Yeni Zelanda Turu

Sydney (2) - Melbourne - Hobart Milford Sound - Fiordland National Park Port Chalmers/Dunedin - Akaroa/Christchurch - Picton - Wellington - Napier - Tauranga/Rotorua - Auckland (1)

Ara


1. Gün İstanbul - Singapur

İstanbul Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Singapur Havayolları kontuarı önünde saat 12.00’de buluşma. Check-in, pasaport ve gümrük kontrolleri sonrası Singapur Havayolları’nın SQ391 no’lu seferi ile saat 14.25’te Singapur’a hareket. Geceleme uçakta.

2. Gün Singapur - Sydney, Avustralya

Yerel saat ile 05.45’te Singapur’a varış. Burada yapılacak aktarma sonrası Singapur Havayolları’nın SQ211 no’lu seferi ile saat 10.30’da Sydney’e hareket. Yerel saat ile 21.20’de Auckland’a varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile otelimize transfer. Otele giriş işlemlerinden sonra odanıza yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

3. Gün Sydney, Avustralya

Arzu eden misafirlerimiz için ekstra Sydney şehir turu seçeneği ile birlikte tam günün serbest olduğu bugün içerisinde Sydney’de hoşça vakit geçirebilirsiniz. Geceleme otelimizde.

4. Gün Sydney, Avustralya

Öğleye doğru otelimizden çıkış işlemlerinin ardından bizleri bekleyen aracımız ile Sydney Limanı’nda demirli olan Oosterdam Gemisi’ne transfer. Pasaport ve check-in işlemlerinin ardından kabininize yerleşme ve serbest zaman. Gemimiz 17.00’de limandan hareket edecektir.

5. Gün Denizde Seyir

Denizde seyir.

6. Gün Melbourne (Avustralya)

Melbourne limanına varış saat 08.00, kalkış 23:59 .

7. Gün Denizde Seyir

Denizde seyir.

8. Gün Hobart, Tazmanya (Avustralya)

Hobart, Tazmanya limanına varış saat 08.00, kalkış 23:00.

9. Gün Denizde Seyir

Denizde seyir.

10. Gün Denizde Seyir

Denizde seyir.

11. Gün Yeni Zelanda

Milford Sound limanına varış saat 08.00 ve Fiordland Ulusal Parkı’nda görsel seyir ardından limandan kalkış 09:00.

12. Gün Dunedin (Port Chalmers) (Yeni Zelanda)

Dunedin (Port Chalmers) limanına varış 09.00, kalkış 18.00.

13. Gün Christchurch (Akaroa) (Yeni Zelanda)

Christchurch (Akaroa) limanına varış 07.00, kalkış 18.00.

14. Gün Picton (Yeni Zelanda)

Picton limanına varış 10.00, kalkış 20.00.

15. Gün Wellington (Yeni Zelanda)

Wellington limanına varış 08.00, kalkış 17.00.

16. Gün Napier (Yeni Zelanda)

Napier limanına varış 07.00, kalkış 14.00.

17. Gün Rotorua (Tauranga) (Yeni Zelanda)

Rotorua (Tauranga) limanına varış 08.00, kalkış 19.00.

18. Gün Auckland (Yeni Zelanda)

Gemimiz yerel saat ile 07.00'de Auckland Limanı’na yanaşmış olacaktır. Gemide alınan kahvaltı ve çıkış işlemleri sonrası limanda bizleri bekleyen aracımız ile otelimize transfer. Otele giriş işlemlerinden sonra odanıza yerleşme ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra Auckland şehir turu. Geceleme otelimizde.

19. Gün Auckland (Yeni Zelanda) - Singapur

Öğleye doğru otelimizden çıkış işlemlerinin ardından bizleri bekleyen aracımız ile Auckland Havalimanı’na transfer.

Check-in, pasaport ve gümrük kontrolleri sonrası Singapur Havayolları’nın SQ286 no’lu seferi ile saat 15.15’te Singapur’a hareket. Yerel saat ile 20.55’de Singapur’a varış. Burada yapılacak aktarma sonrası Singapur Havayolları’nın SQ392 no’lu seferi ile 01.02.2021 saat 01.50’de İstanbul Havalimanı’na hareket. Geceleme uçakta.

20. Gün Singapur - İstanbul

Yerel saat ile 08.25’te İstanbul Havalimanı’na varış. Programın sonu.

İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek Kişilik Oda
13.01.2021 / 01.02.2021
()
Kısıtlı Manzaralı Dış Kabin
2,849.00EUR
4,348.00EUR
Balkonlu Kabin
3,349.00EUR
5,348.00EUR
Dış Kabin
2,949.00EUR
4,548.00EUR
İç Kabin
2,749.00EUR
4,148.00EUR

 1. Singapur Havayolları ile Singapur aktarmalı İstanbul - Sydney / Auckland - İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti
 2. Gemide 14 gece 15 gün tam pansiyon konaklama ve gemi içerisindeki tüm aktiviteler
 3. Sydney’de birinci sınıf, merkezi otelde 2 gece konaklama
 4. Auckland’da birinci sınıf, merkezi otelde 1 gece konaklama
 5. Programda belirtilen tüm transferler
 6. Tecrübeli rehberlik hizmeti (Yeterli kişi sayısı sağlandığı takdirde Türkçe rehberlik hizmeti verilecektir.)

 1. Gemideki tüm alkollü ve bazı alkolsüz içecekler
 2. Kişisel harcamalar (Telefon, kuru temizleme, internet vb.)
 3. Gemi veya rehberiniz tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar
 4. Havalimanı & Liman vergileri
 5. Seyahat sağlık ve iptal sigortası
 6. Geminin servis personeli bahşişleri          
 7. Vize ücreti
 8. Yurtdışı çıkış harcı  

 

İLAVE ÜCRETLER (Kişi Başı)

 

Liman Vergisi

630 €

Havalimanı Vergisi & Seyahat Sağlık ve İptal Sigortası
(70 yaş ve üstü yolcular için sigorta sürprimi uygulanır)

160 €

Gemi Bahşişleri

203 $ / gemide nakit yada kredi kartıyla ödenir.

Vize Bilgisi

Avustralya ve Yeni Zelanda

 

 

 

 

 

 

 

 

ÖNEMLİ NOTLAR 

*Programda belirtilen saatler havayolu ve gemi firmasından alınmıştır. Saatlerde oluşabilecek herhangi bir değişiklikten acentemiz sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliği durumunda acentemiz programın içeriğini düzenleme hakkını saklı tutar. Ayrıca deniz & nehir turlarımızda ani gelişen liman şartları, kötü hava şartları, su seviye değişimi, deniz & nehir trafiği, nehir seviye havuzlarındaki grev vb. “fors majör” nedenlerden ötürü gemi firması ve gemi kaptanı programda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu değişikliklerden acentemiz sorumlu olmayacaktır.

*Tura başlangıç için acentemiz tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havalimanında ya da geminin yanaşacağı limanda hazır bulunmayan, uçağı ya da gemiyi kaçırarak binemeyen yolcuların seyahati gerçekleştirememelerinden acentemiz sorumlu olmayacaktır. Uçağı ya da gemiyi kaçıran yolcuların tura yeniden dahil olmaları için gerekli olacak ulaşım masrafları kendilerine aittir.

*Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine maksimum 8 kg ve 40 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 55 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bununla birlikte her yolcu uçağın bagajına vermek kaydıyla yanına 1 adet valiz alabilme hakkına sahiptir. Bu valizin izin verilen ücretsiz kilo sınırı havayolu şirketi, uçuş güzergahı ve biletin sınıfına göre değişkenlik göstermektedir. Uçuş öncesi lütfen biletinizden veya acentemizden teyit ediniz.

*Gemiye yapılan check-in esnasında istisnasız her yolcunun (çiftlerde sadece 1 kişi) manyetik “cruise card”larını alırken kredi kartını ibraz etmesi veya nakit depozit yatırması gerekmektedir. Bu ibraz sonucunda her kredi kartından kişi başına ortalama 300 USD’lik bir provizyon çekimi yapılacaktır. Bunun nedeni sizler gemiye check-in yaptıktan sonra seyir esnasında gemi içinde yapacağınız ekstra harcamalar içindir. Gemi içindeki ekstra harcamalarınızı check-in esnasında sizlere verilmiş olan bu manyetik cruise card ile yapabileceksiniz. Gemide casino haricinde hiç bir yerde nakit para geçmemektedir. Tüm harcamalarınızı odalarınızdaki interaktif televizyonlardan, gemi içerisindeki interaktif ekranlardan veya resepsiyondan takip edebilirsiniz.

*Gemiye alkollü içki, ütü, saç kurutma makinası, kettle, biberon ısıtıcı, elektrikli battaniye vb. eşyalar sokmak kesinlikle yasaktır. Her kabinde saç kurutma makinası bir çok kabinde kettle mevcuttur.

*Gemi seyahatimizin başlangıcında valizleriniz için belirli renklerde valiz etiketleri tahsis edilecektir. Bu etiketlerin eksiksiz doldurulması valizlerinizin kabinlerinize doğru olarak gelmesi açısından son derece önemlidir.

*Valizleriniz geminin ilk kalkış gününde akşam geç vakite kadar kabinize gelmeyebilir. Bu yoğunluk ve kalabalıktan kaynaklanan, kesinlikle geminin sorumluluğunda olan bir durumdur. Bu yüzden gemiye bineceğiniz ilk gün önemli ihtiyaçlarınızı küçük bir el çantasına koyup yanınıza almanızda fayda vardır.

*Acil bir durumda tahliye prosedürlerini tanımanız açısından seyahatinizin ilk günü çok kısa sürecek bir güvenlik tatbikatı ve brifingi yapılacaktır. Katılımı son derece önemlidir. Tatbikattaki buluşma noktasına rehberleriniz ve odanızdan sorumlu gemi çalışanı yönlendirmektedir.

*Gemi yolculuğu sırasında masanızın ilk gün belirlendiği, ana alakart restaurantta alacağınız akşam yemeklerinden bazıları resmi akşam yemeği olacaktır. Gemi kuralları gereği burada yemek isteyen her erkek yolcumuzun takım elbise, kadın yolcumuzun da gece elbisesi giyinmesi zorunludur. Arzu eden yolcularımız bu resmi akşamlarda ya da diğer akşamlarda yemeklerini geminin başka restaurantlarında ve açık büfesinde alma hakkına sahiptir.

*Geminin ücretli olan uydu bağlantılı internet sisteminden faydalanabilirsiniz. Maliyetinin düşük olması için mutlaka gemi tarafından önerilen paketleri tercih ediniz.

*Gemide her akşam, bir sonraki güne ait ayrıntılı bir program kabininize teslim edilecektir. Bu programda, gemi içerisindeki tüm aktiviteler, eğlence organizasyonlarına dair bilgiler ve önemli notlar eksiksiz şekilde yer almaktadır.

*Tur süresince tüm özel eşyalarınıza titizlikle sahip çıkmanızı önemle rica ederiz. Gemide tüm kabinlerde değerli eşyalarınızı muhafaza edebileceğiniz bir kasa mevcuttur. Acentamız kabinde ve bagajda unutulan para veya değerli eşyaların kaybolmasından ve çalınmasından dolayı sorumluluk üstlenmemektedir. Bulunan eşyalarınızın bulunduğu ülkeden karşı ödemeli kargo hizmeti ile tarafınıza gönderilmesi konusunda destek sağlanacaktır.

*Tur başlangıcından sonraki günlerde de geminin limanlardaki kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda geminin kalkış saatinden en geç 45 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan acentemiz sorumlu olmayacaktır. Gemi turuna izin verilen uygun bir limandan yeniden dahil olunması için gerekli olacak ulaşım masrafları yolcunun kendisine aittir.

*Cruise gemilerinde uzman doktorların ve tıbbi personelin hizmet verdiği, donanımlı Sağlık Merkezi bulunmaktadır. Acil durum numarasını arayarak 24 saat boyunca acil durum hizmetlerinden de yararlanmak mümkündür. Gemide sunulan sağlık hizmetleri ücretlidir. Nehir gemilerinde sağlık personeli bulunmamakta olup acil durumlarda ambulansların gemiye ulaşması mümkündür.

*Gemi seyahatinizin sonunda ise valizlerinizi toplayarak bir gece önceden kabinlerinize bırakılacak etiketleri takarak saat 00.00’a kadar kabin kapılarınızın önüne bırakmanız gerekmektedir. Ertesi sabah gemiden çıkış işlemleri sonrasında valizler geminin dışında bulunan istasyonlardan yolcular tarafından teslim alınacaktır.

Copyright © 2018 Tatilsa.com.tr bir Mediasa Şirketler Grubu ürünüdür.