Menü

Mirada Del Monte


.
.


Türkiye'nin kayak alt yapısı ve pistleriyle en büyüğü olan Erciyes Kayak Merkezi profesyonel yapısı ile 2007 yıldan hizmet vermekte olup bir Kazanci holding iştiraki olan, Aksa Turizm İşletmelerine bağlı olan Mirada Del Monte otel 2007 yılından beri faaliyetlerine devam etmektedir. Mirada Del Monte otelimizin toplamda 40 standart odası ve 96 yatağı mevcuttur. Türkiyenin her yerinde gerek kara yolu gerekse hava yolu ile en kolay ulaşılabilir merkezdir. Dünya snowboard şampiyonası 2016-2017 kış sezonunda Develi Kapısında yapılmıştır. Profesionel kayağın ve iyi eğlencenin yeni merkezi vazgeçilmez buluşma noktasıdır.

Erciyes kayak merkezi son yıllarda yapılan yatırımlarla sadece Türkiye’nin değil Avrupa’nın sayılı kayak merkezleri arasına girmiştir. Toplamda 4 kapıdan oluşmakta, ilk kapı ve son kapı arasında 16 km vardır. 4 adet siyah pist, 18 adet kırmızı pist, 9 adet mavi pist bulunmakta, toplam uzunluğu 102 km olup ayrıca çocuklar için oyun parkları, kızaklar, paraşüt kayağı vb. aktiviteler mevcuttur.

Mirada Del Monte Otel 235.000 metrekare alan üzerine kurulu olup toplamda 40 standart odası ve 96 yatak kapasitesine sahiptir. Tesis Erciyes kayak merkezinde olup, Kayseri merkeze 25 km, Kayseri Havaalanına 28 km mesafede bulunmaktadır.

Standart Oda

Genişliği 22 m2 olan standart odalarımızda iki kişi ya da üç kişi için ayrı yatak bulunmaktadır. Renkli dekorasyonuyla huzurlu ve rahat odalarımızda zemin tamamen halı kaplıdır. Tüm odalarımızda TV (müzik kanalları), mini bar, havalandırma, özel kasa, saç kurutma makinesi, telefon (direkt hat), banyo ile konuklarımızın her türlü konfor ve beklentilerine hizmet verebilecek tarzda hazırlanmıştır.