Menü

Hillstone Bodrum Hotel & Spa


: 29.08.2022 : 01.09.2022
Deluxe Oda
Oda+kahvalti
x2
Luxury
Oda+kahvalti
x2
Palm Suites
Oda+kahvalti
x2
Deluxe Room
Bed And Breakfast
x2
Double Deluxe Garden View
Bed And Breakfast
x2
Deluxe Double Room,1 King Bed
Bed And Breakfast
x2
Double Deluxe Garden View
Bed And Breakfast
x2
Double Deluxe Garden View
Bed And Breakfast
x2
Deluxe Room - Breakfast,free Wifi,free Fitness Center Access
Bed And Breakfast
x2
Double Deluxe Garden View
Bed And Breakfast
x2


Hillstone Bodrum Hotel & Spa 20.000 m2 alan içinde toplam 96 odadan oluşan muhteşem mimarisi ile şehrin en yeni ve en lüks otellerinden biridir.

Otelin odaları, restoranı ve 600 m2 lik sonsuz havuzu, Bodrum Kalesi, yat limanı, Ege Denizi ve Kos Adası manzaralıdır. Otelin bahçesi palmiye, muz ağaçları ve bitkileriyle Bodrum'un en güzel botanik dekorasyonuna sahiptir.

Mama’s Home Snack Restaurant’da yerel Bodrum lezzetleri, muhteşem manzaraya hakim Vavilon’s Nights Ala Carte Restaurant'da ise Akdeniz mutfağından esinlenmiş uluslararası bir menü sunulmaktadır.

SPA by Hillstone 2,500 m2 alan içinde ısıtılmış kapalı havuz, VIP SPA, son teknoloji cihazlarla donatılmış fitness center, 2 adet Türk hamamı, sauna, buhar odası, farklı konseptli masaj odaları, cilt ve vücut bakım odaları, sağlıklı yaşam programları bölümlerinden oluşmaktadır. 

Otelde üst düzey toplantılar için yüksek teknolojilerle donatılmış 20 - 150 kişi kapasiteli 4 adet toplantı salonu vardır.

Otel şehir merkezi ve tarihi yerlere sadece 1 km mesafededir.

Toplantı Salonları

 

Verimli Toplantılar İçin...

İş yaşantınızı bir başarı hikayesine dönüştürecek, farklı kapasitelere sahip, tam donanımlı toplantı salonları ve mükemmel çözümler Hillstone Bodrum’da...

Her biri tam teknolojik donanımlı ve internet erişimli, kapasiteleri 80-150 kişi arasında değişen 3 toplantı ve 1 sinema-mini konferans salonu sizi bekliyor.

Satsuma salonumuzda toplantılarınızı gün ışığında yapabilir, üstelik otel ile hiçbir bağlantıya ihtiyacınız kalmadan salonun özel girişlerinden yararlanabilirsiniz.

Turunç ve Bergamut salonlarımızın yanı sıra sinema odamız Klementin'i de her türlü gösteriminiz ve aktivasyon çalışmalarınız için kullanabilirsiniz.

SATSUMA  150m2 / Oturma düzenine göre 48-110 kişi

BERGAMUT  110m2 / Oturma düzenine göre 42-80 kişi

TURUNÇ  110m2 / Oturma düzenine göre 42-80 kişi 

KLEMENTIN  70m2 / 18 kişi kapasite

EKİPMAN

Kürsü / Barkovizyon / Perde / Flipchart / DVD player

Ses ve ışık sistemleri / Kablolu ve kablosuz mikrofonlar

Yaka ve kürsü mikrofonu

Salonlarda kablolu ve kablosuz internet erişimi mevcuttur

 

Evcil Hayvan Kabul Edilmez