Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında bilgilendirme
.

Fi LIGHT SOLTO BOUTIQUE BEACH HOTEL SELİMİYE ✓

Selimiye Mah, Bük Caddesi No 41, 48700 Marmaris/Muğla


  • Denize Sıfır
  • Dalaman Havalimanına Uzaklık (125.00 km.)
  • Palmetto Terapi Merk Plajı'na Olan Uzaklık (238.00 mt.)
  • Palmetto Resort Otel Plajı'na Olan Uzaklık (434.00 mt.)
&
Ara


/ : 04.10.2021 : 07.10.2021

Standart Oda Balkonsuz
Oda+Kahvalti
x2
% 15
Havuz Manzarali Standart Oda
Oda+Kahvalti
x2
% 15
Deniz Manzarali Standart Oda
Oda+Kahvalti
x2
% 15
Standart Oda Balkonsuz
Yarim Pansiyon
x2
% 15
Havuz Manzarali Standart Oda
Yarim Pansiyon
x2
% 15
Deniz Manzarali Standart Oda
Yarim Pansiyon
x2
% 15

Fi Light Solto Boutique Beacg Hotel; özgür mavinin dinlendirici tonlarının ve eşsiz yeşilin buluştuğu Selimiye köyünün en keyifli, huzurlu ve sakin plajında ​​yer almaktadır. 38 farklı deluxe ile hem aileler hem de çiftler için harika bir tatil fırsatı sunmaktadır. ve özel mimari ile tasarlanmış konforlu oda tipleri.

Otele ait olan Selimiye'nin en geniş kumlu plajında ​​denizin ve güneşin tadını çıkarabilir, ağaçlar ve çiçeklerle bezeli büyüleyici manzaranın ortasında yer alan yetişkin ve çocuk havuzumuzda ailenizle birlikte keyifli anılar biriktirebilirsiniz.

Sabahları kuş cıvıltılarıyla güne başlayabilir, akşam gün batımını iskelemizde karşılayabilir, harika bir geceye merhaba diyebilirsiniz. Gündüzleri sahilde, verandada ve havuzda, akşamları ise restoranımızın iskele ve açık-kapalı bölümlerinde A La Carte menümüzden zengin lezzet seçenekleriyle unutulmaz bir yemek deneyimi sizi bekliyor. Yerel, ulusal veya uluslararası mutfağı seçmek tamamen sizin zevkinize kalmış.

Fi Light Solto Boutique Beach Hotel, tüm ekibiyle birlikte misafir memnuniyetini en önemli ilke ve hedef olarak görmektedir.

Tatilsa Danışmanı Online
Bize Whatsapp'dan Yazın